Ikona
Czujesz, że rekrutacja w Twojej firmie przypomina bieganie od pożaru do pożaru?
Ikona
Liczba zadań na „to do” powoduje u Ciebie strach i nie wyrabiasz się z nimi?
Ikona
Ciągle coś robisz, ale ma to niewielki wpływ na osiągane efekty?

Darmowy eBook o tym, jak prowadzić nowoczesne procesy rekrutacyjne

Zrób gruntowny remont metod pozyskiwania pracowników do Twojej firmy

Administratorem danych osobowych gromadzonych za pośrednictwem formularza jest Higher Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lwowskiej 5/15, 00-660 Warszawa (dalej: Administrator). Kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu e‑mail: kontakt@workate.pl. szczegóły

Dane przetwarzane będą przez Administratora w celu umożliwienia Tobie dostępu online do treści cyfrowych oraz w celu nawiązania kontaktu (za pośrednictwem wskazanego w formularzu adresu e-mail) i umówienia spotkania konsultacyjnego. W przypadku wyrażenia chęci otrzymywania informacji marketingowych, możemy przetwarzać dane osobowe również w tym celu.

Podanie wskazanych w formularzu danych osobowych jest niezbędne do uzyskania dostępu online do cyfrowych zasobów oraz nawiązania kontaktu i umówienia spotkania konsultacyjnego. Masz m.in. prawo dostępu i otrzymania kopii swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich ilości oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych jest dobrowolna. Zgodę można wycofać w każdej chwili wysyłając wiadomość na adres: kontakt@workate.pl.

Więcej informacji można uzyskać na stronie https://workate.pl/polityka-prywatnosci/ lub kontaktując się z naszym inspektorem ochrony danych: rodo@jamano.pl.

×