Za mało Kandydatów?

Pomożemy Ci zdobyć więcej aplikacji i dotrzeć do właściwych osób.

Zapewnij sobie wsparcie Eksperta

Nad wynikami Twoich procesów rekrutacyjnych będzie czuwać osobisty Opiekun, który doradzi i pomoże wybrać odpowiednie podejście. Bazując na doświadczeniach z wieloletniej współpracy stworzy propozycję dopasowaną do poziomu stojących przed Tobą wyzwań. Na każdym etapie możesz spytać go o poradę.

wsparcie-eksperta

Przyciągnij najlepszych Kandydatów

Najbardziej wartościowi pracownicy nie szukają aktywnie ofert pracy, dlatego zamieszczanie ogłoszeń w popularnych serwisach znacznie ogranicza Twój wybór. Kluczowe jest wygenerowanie zainteresowania tzw. “Kandydatów pasywnych”. Zamiast, jak inni, czekać na spływ aplikacji możesz podjąć aktywne kroki i wyprzedzić konkurencję w wyścigu o talenty.

przyciagnij-najlepszych-kandydatow

Wykorzystaj najnowocześniejsze techniki rekrutacyjne

W swoim podejściu korzystamy z metod inspirowanych wiodącymi trendami w marketingu internetowym, social media i bezpośredniego sourcingu. Dokładne zrozumienie profilu kompetencyjnego podparte analizą rynku pozwala nam ustalić konkretne kryteria, na bazie których docieramy do źródła wysokiej jakości Kandydatów.

najnowoczeniejsze-techniki-rekrutacyjne

Jak wzmocnić przyciąganie?

kampanie-online

Kampanie online

Stworzymy dla Ciebie akcję promocyjną skierowaną do ściśle określonej grupy Odbiorców. Twoja oferta może być promowana m.in. na Facebooku, Instagramie, LinkedIn czy YouTube.

direct-search

Direct search

Wyszukiwanie bezpośrednie pozwoli indywidualnie dotrzeć do potencjalnych Kandydatów, spełniających wszystkie wymagania niezbędne do wykonywania zadań w Twojej firmie.

dedykowane-rozwiazanie

Dedykowane rozwiązanie

Poszukujesz niestandardowych działań? Zaprojektujemy i zrealizujemy akcję, która spełni wyznaczone cele. Od lat prowadzimy projekty employer branding dla największych firm w Polsce.

Wypróbuj za darmo

Stwórz pierwszą ofertę bezpłatnie. Bez ryzyka i karty kredytowej.

Załóż konto!