Zapanuj nad procesami rekrutacyjnymi

Wszystkie informacje w jednym miejscu. Automatycznie i na zawsze.

Zarządzaj projektami rekrutacyjnymi

Oszczędź sobie czasu oraz nerwów. Zamiast skakać po skrzynce pocztowej, arkuszu kalkulacyjnym i notatkach zaszytych w stertach dokumentów wystarczy, że zajrzysz w jedno miejsce. Wszystkie Twoje procesy wraz z informacjami o Kandydatach będą dostępne w każdej chwili z dowolnego urządzenia. Bez problemu przekażesz je też innej osobie np. pod Twoją nieobecność.

Workate - Lista procesów rekrutacyjnych

Prowadź rekrutacje od A do Z

Zamów ofertę pracy, zbieraj aplikacje i oznaczaj na jakim obecnie etapie są Kandydaci. W dowolnym momencie możesz też dodać wsparcie, które pomoże Ci osiągnąć cele Twojego procesu. Wszystko to przyspieszy zatrudnienie właściwej osoby.

Workate - Zarządzanie Kandydatami

Zbuduj bazę Kandydatów

Każdą nową rekrutację warto rozpocząć od przeszukania bazy CV dostępnej w systemie. Nie raz zdarza się, że Kandydat, który zgłosił się w przeszłości na inne stanowisko idealnie wpisuje się w kwalifikacje niezbędne przy kolejnym procesie. Zdobyte aplikacje są przechowywane przez cały czas na platformie i możesz do nich wrócić w dowolnym momencie.

Workate - Lista kandydatów

Dołącz do grona skutecznych Rekruterów

Rozpocznij bezpłatny proces
Dzięki Workate rekrutują m.in.
Coca-Cola HBC Polska
Rzeczpospolita
Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką
R4S

Jak uprościć prowadzenie procesów rekrutacyjnych?

szybki-dostep-do-kandydatow

Szybki dostęp do Kandydatów

Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii React JS i środowiska stworzonego od podstaw w chmurze platforma działa z prędkością światła. Nie musisz dłużej czekać na ładowanie danych.

procesy-przystosowane-do-potrzeb

Procesy przystosowane do potrzeb

Każde stanowisko może mieć swój unikalny proces rekrutacji. Zdefiniuj dowolne etapy i ilość kroków. System przystosowuje się do Ciebie, a nie Ty do systemu.

dostep-w-kazdym-zakatku-swiata

Platforma dostępna w każdym zakątku świata

Z Workate możesz korzystać z dowolnego urządzenia: laptopa, smartfona czy tabletu. O ile jesteś w zasięgu sieci to Kandydaci też są w Twoim zasięgu. Notatki możesz dodać nawet w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

filtrowanie-kandydatow

Filtrowanie Kandydatów

Nie musisz za każdym razem przeglądać wszystkich Kandydatów. Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce i filtrom szybko znajdziesz osoby, które zaaplikowały na konkretne stanowisko i dotarły do wybranego etapu procesu rekrutacyjnego.

przejrzyste-oceny-i-komentarze

Przejrzyste oceny i komentarze

Nowy Kandydat idealnie pasuje do Twoich oczekiwań? Łatwo zaznaczysz to w systemie. Możesz też dodać własne notatki z obserwacjami pojawiającymi się w trakcie procesu. Ułatwi Ci to odnalezienie tej właściwej osoby.

centrum-informacji-o-kandydacie

Centrum informacji o Kandydacie

Zapisałeś gdzieś kluczową informację, ale nie pamiętasz gdzie? Przy ilości rozwiązań to zupełnie normalne. Zamiast korzystać ze skrzynki mailowej, rozproszonych notatek i arkusza Excel w Workate wszystko będzie w jednym miejscu. Teraz i na zawsze.


Co jeszcze zapewni Workate?

zyskaj-wsparcie

Outsourcing procesów rekrutacyjnych

Nie masz czasu na prowadzenie rekrutacji? Pomożemy Ci we wszystkich etapach lub tylko tych, w których najbardziej tego potrzebujesz.

rekrutacja-zgodna-z-rodo

Bezpieczeństwo danych osobowych

Na RODO byliśmy gotowi zanim weszło w życie. Od początku istnienia nasze procesy prześwietla wyspecjalizowana w przetwarzaniu danych kancelaria prawna, w której pracują byli inspektorzy GIODO.

integracje-z-dowolnym-rozwiazaniem

Integracja z dowolnym rozwiązaniem

Korzystasz już z jakiegoś narzędzia do rekrutacji i chcesz wzmocnić swoje możliwości za pomocą Workate? Za pomocą naszego API możesz połączyć się z dowolnym portalem czy usługą. Przy niestandardowych potrzebach stworzymy dla Ciebie rozwiązanie szyte na miarę.

Wypróbuj za darmo

Stwórz pierwszą ofertę bezpłatnie. Bez ryzyka i karty kredytowej.

Załóż konto!