Twoja baza wiedzy o dowolnym Kandydacie

Email. Notatki. Excel. Workate

Wszyscy Kandydaci w jednym miejscu

Cenne informacje bardzo łatwo zgubić. Szczególnie, gdy rekrutacje prowadzisz za pomocą różnych narzędzi, oderwanych notatek i arkuszy. Dzięki Workate w każdym momencie będziesz mieć pełen obraz sytuacji. Każdy proces. Każdy Kandydat. Każda informacja. Nic Ci nie umknie.

wszyscy-kandydaci-w-jednym-miejscu

Łatwiejsze przejmowanie procesów rekrutacyjnych

To zupełnie normalne, że czasem ktoś musi zastąpić Cię w obowiązkach i przejąć na chwilę opiekę nad Kandydatami. Bieżąca komunikacja z potencjalnymi pracownikami jest kluczowa, jeżeli nie chcesz, żeby wyprzedziła Cię konkurencja. Dzięki scentralizowanej bazie i zapisywaniu całej historii procesu czy danego Kandydata, każdy może wskoczyć w Twoje buty.

latwiejsze-przejmowanie-procesow-rekrutacyjnych

System pamięta. Ty nie musisz.

Większość rekrutacji będziesz prowadzić ponownie, czasami znacznie szybciej niż się spodziewasz. Nie musisz za każdym razem startować od zera. Prawdziwą przewagę daje Ci konsekwentnie budowana na przestrzeni lat pula Talentów. Osoba, którą teraz odrzuciłeś lub z innego powodu odpadła z procesu może okazać się strzałem w dziesiątkę np. na podobne stanowisko. Wszystkie niezbędne informacje będą czekały w systemie na ten moment.

system-pamieta-ty-nie-musisz

Jak możesz ułatwić sobie prowadzenie rekrutacji?

centrum-informacji-o-kandydacie

Historia Kandydata

Workate automatycznie zapisuje wszelkie postępy Kandydata w poszczególnych procesach, zmiany statusu czy oceny. W dowolnym momencie możesz sprawdzić co się z nim działo, w jakich procesach bierze udział i kiedy ostatnio miałeś z nim kontakt.

komunikacja-dostepna-dla-wszystkich

Komunikacja dostępna dla wszystkich

Nie doceniamy jak wiele kluczowych informacji kryje się w odmętach skrzynki mailowej. Skrzynki, do której dostęp ma tylko jedna osoba. W Workate możesz wysyłać i odbierać maile bezpośrednio w systemie. Skończ z wątpliwościami czy Kandydat otrzymał odpowiedź i jaka była jej treść.

intuicyjne-oceny

Intuicyjne oceny

Skomplikowane systemy ocen mają prostą wadę - mało kto, z nich korzysta. Postaw na prostotę. Na każdym etapie zdefiniowanego przez Ciebie procesu rekrutacyjnego możesz ocenić Kandydata, a potem dzięki filtrom szybko znaleźć tych, którzy Cię interesują.

wspolne-notatki-i-komentarze

Wspólne notatki i komentarze

Dodawanie własnych obserwacji czy informacji, które zdobyłeś podczas rozmowy kwalifikacyjnej jest banalnie proste. Dzięki temu współpraca z innymi Specjalistami HR czy Menadżerem potrzebującym nowej osoby do zespołu przebiega znacznie sprawniej i szybciej podejmiecie decyzję dot. zatrudnienia.

informacje-o-zrodle-kandydata

Informacje o źródle Kandydata

Do tej pory nie wiesz jak właściwie dany Kandydat dowiedział się o Twojej ofercie, ani które działania promujące ogłoszenie przynoszą Ci najlepiej dopasowane osoby? Takie podejście prowadzi do olbrzymiego wzrostu kosztów rekrutacji. Czas to zmienić.

zarzadzanie-i-edycja-kandydatow

Zarządzanie i edycja Kandydatów

Kandydat zmienił numer telefonu? Żaden problem. Każdą informację pojawiającą się w jego profilu możesz edytować, za pomocą przeciągnięcia wgrasz nowe CV czy szybko dodasz do procesu rekrutacyjnego na inne stanowisko.

Wypróbuj za darmo

Stwórz pierwszą ofertę bezpłatnie. Bez ryzyka i karty kredytowej.

Załóż konto!