Skuteczniejsze Oferty Pracy

Każda rekrutacja zaczyna się od ogłoszenia. Czy wiesz jak zwiększyć siłę jego przyciągania?

Twórz zachęcające oferty pracy

Ogłoszenie rekrutacyjne to najważniejsze miejsce na ścieżce decyzyjnej Kandydata. To tutaj budujesz pierwsze wrażenie, które bezpowrotnie wpłynie na poziom zainteresowania Twoją ofertą. Wykorzystaj w pełni tę okazję i przyciągnij więcej Talentów do prowadzonych rekrutacji.

nowoczesne-oferty-pracy

Szybko opublikuj nowe ogłoszenie

W czasach rynku pracownika ciężko wyróżnić się ofertą opartą na samym suchym tekście. Chcąc stworzyć coś bardziej unikalnego skazany jesteś na współpracę z agencją, a to często łączy się z niekończącym oczekiwaniem. Wiemy jak ważny jest czas reakcji, dlatego w ciągu 48h przygotujemy Twoje ogłoszenie do działania.

Szybka oferta pracy

Zbuduj bazę potencjalnych Pracowników

Na największych portalach pracy Twoja oferta zniknie po miesiącu. W Workate podchodzimy do tego inaczej. Raz stworzone ogłoszenie będzie dostępne w sieci na zawsze (chyba, że zdecydujesz się je ukryć). Dzięki optymalizacji SEO pod kątem wyszukiwarek internetowych potencjalni Kandydaci łatwo je znajdą. Nie musisz każdego procesu zaczynać od zera.

Dopasowani Kandydaci
Dzięki Workate rekrutują m.in.
Coca-Cola HBC Polska
Rzeczpospolita
Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką
R4S

Po co czytać, jak można zobaczyć?

Przejdź do przykładowego ogłoszenia →

Nowoczesne oferty pracy

wszystkie-urzadzenia

Świetny wygląd na każdym urządzeniu

W dzisiejszych czasach większość Kandydatów przegląda oferty pracy na swoich smartfonach. Ogłoszenia Workate są w pełni responsywne (RWD) i automatycznie dopasują się do każdego ekranu.

zaawansowane-statystyki

Zaawansowane statystyki

Ocenianie skuteczności oferty przez pryzmat samej ilości wejść to jak patrzenie na świat przez dziurkę od klucza. Przejdź na lepsze rozwiązanie jeżeli chcesz zrozumieć jak naprawdę zachowują się Kandydaci i co interesuje ich w Twoim ogłoszeniu.

elastyczny-plan

Możliwość edycji w każdej chwili

Czasami w trakcie procesu zauważysz, że czegoś brakuje zgłoszonym Kandydatom albo zapomniałeś o kluczowej korzyści. Każdy element oferty możesz zmienić w dowolnym momencie.

spojnosc-wizualna-z-firma

Spójność wizualna z Twoją firmą

Zamówioną ofertę pomożemy Ci dostosować do identyfikacji wizualnej Twojej marki pracodawcy. Odpowiednio dobrana szata graficzna to element konieczny do budowania silnego wizerunku.

dowolne-elementy

Elastyczny szablon ogłoszenia

Każda oferta pracy może składać się z dowolnych bloków (np. Zadań związanych ze stanowiskiem, Oczekiwań względem Kandydata, Benefitów) ustawionych w dowolnej kolejności.

elastyczne-klauzule-osobowe

Elastyczne klauzule pod formularzem

Aby prowadzić procesy zgodnie z RODO potrzebujesz odpowiedniej zgody Kandydata. W Workate pod każdą ofertą pracy możesz zamieścić inną klauzulę informacyjną.

Wypróbuj za darmo

Stwórz pierwszą ofertę bezpłatnie. Bez ryzyka i karty kredytowej.

Załóż konto!