Skuteczniejsze Oferty Pracy

Każda rekrutacja zaczyna się od ogłoszenia. Czy wiesz jak zwiększyć siłę jego przyciągania?

Ilustracja

Twórz zachęcające oferty pracy

Ogłoszenie rekrutacyjne to najważniejsze miejsce na ścieżce decyzyjnej Kandydata. To tutaj budujesz pierwsze wrażenie, które bezpowrotnie wpłynie na poziom zainteresowania Twoją ofertą. Wykorzystaj w pełni tę okazję i przyciągnij więcej Talentów do prowadzonych rekrutacji.

Szybko opublikuj nowe ogłoszenie

W czasach rynku pracownika ciężko wyróżnić się ofertą opartą na suchym tekście. Chcąc stworzyć coś bardziej unikalnego skazany jesteś na współpracę z agencją, a to często łączy się z niekończącym oczekiwaniem. Wiemy jak ważny jest czas reakcji, dlatego w ciągu 48h przygotujemy Twoje ogłoszenie do działania.

Zbuduj bazę potencjalnych Pracowników

Na największych portalach pracy Twoja oferta zniknie po miesiącu. W Workate podchodzimy do tego inaczej. Raz stworzone ogłoszenie będzie dostępne w sieci na zawsze (chyba, że zdecydujesz się je ukryć). Dzięki optymalizacji SEO pod kątem wyszukiwarek internetowych potencjalni Kandydaci łatwo je znajdą. Nie musisz każdego procesu zaczynać od zera.

Dzięki Workate rekrutują m.in.

 • Accenture
 • YEP by Coca-Cola
 • Rzeczpospolita
 • Live more. Pomerania
 • Sukces Pisany Szminką

Po co czytać, jak można zobaczyć?

Nowoczesne oferty pracy

 • Ikona

  Świetny wygląd na każdym urządzeniu

  W dzisiejszych czasach większość Kandydatów przegląda oferty pracy na swoich smartfonach. Ogłoszenia Workate są w pełni responsywne (responsive web design) i automatycznie dopasują się do każdego ekranu.

 • Ikona

  Zaawansowane statystyki

  Ocenianie skuteczności oferty przez pryzmat samej liczby odsłon to jak patrzenie na świat przez dziurkę od klucza. Przejdź na lepsze rozwiązanie, jeżeli chcesz zrozumieć jak naprawdę zachowują się Kandydaci i co interesuje ich w Twoim ogłoszeniu.

 • Ikona

  Możliwość edycji w każdej chwili

  Czasami w trakcie procesu zauważysz, że czegoś brakuje zgłoszonym Kandydatom albo zapomniałeś o kluczowej korzyści. Każdy element oferty możesz zmienić w dowolnym momencie.

 • Ikona

  Spójność wizualna z Twoją firmą

  Zamówioną ofertę pomożemy Ci dostosować do identyfikacji wizualnej Twojej marki pracodawcy. Odpowiednio dobrana szata graficzna to element konieczny do zbudowania silnego wizerunku.

 • Ikona

  Elastyczny szablon ogłoszenia

  Każda oferta pracy może składać się z dowolnych bloków (np. zadań związanych ze stanowiskiem, oczekiwań względem Kandydata, benefitów) ustawionych w dowolnej kolejności.

 • Ikona

  Elastyczne klauzule pod formularzem

  Aby prowadzić procesy zgodnie z RODO potrzebujesz odpowiedniej zgody Kandydata. W Workate pod każdą ofertą pracy możesz zamieścić inną klauzulę informacyjną.

Umów bezpłatną konsultację

Porozmawiajmy o przyciąganiu kandydatów czy prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.

Zobacz, jak to działa

W 20 minut sprawdzimy, czy to platforma odpowiednia do potrzeb Twojej firmy.

×