Masz niestandardowe wymagania?

Stworzymy rozwiązanie HR na miarę Twoich potrzeb

Ilustracja
Ilustracja

Optymalizacja firmowej zakładki kariera

Nie masz własnej strony lub tworzyłeś ją z dziesięć lat temu? Pomożemy Ci odpowiednio przygotować całą zakładkę kariery, aby przekonać jak najwięcej odwiedzających ją osób do pozostawienia CV. Dostosowana do urządzeń mobilnych i w pełni skalowalna strona przechwyci każdego Kandydata bezpośrednio do systemu. Nie musisz już się zastanawiać, w którym miejscu ktoś aplikował. Wszyscy będą czekać na Ciebie w Workate.

Ilustracja

Migracja danych Kandydatów

Twój poprzedni system nie spełnia obecnych wymagań, ale ciężko Ci z niego zrezygnować? Pomożemy Ci przenieść wszystkie kluczowe dane ze starych serwerów na Workate. Czas migracji zależy głównie od rozmiaru i liczby rekordów, ich struktury, stabilności oraz przepustowości łącza ostatniego usługodawcy.

Ilustracja

Modyfikacja i rozbudowa funkcjonalności systemu

Widzisz dodatkowe funkcjonalności, które usprawniłyby Twoją codzienną pracę w Workate? Po zebraniu jasno opisanych potrzeb zmienimy dla Ciebie część systemu lub stworzymy cały nowy moduł. Podziel się swoimi pomysłami i oczekiwaniami. Wspólnie na pewno znajdziemy właściwe rozwiązanie.

Ilustracja

Rozbudowa API

Podczas indywidualnie prowadzonej integracji z Twoim systemem na bieżąco rozwijamy i przystosowujemy nasz interfejs, aby wszystkie dane mogły przepływać swobodnie. Nasi Programiści łączą kompetencje technologiczne z biznesowymi, wychodząc od potrzeb – nie od kodu.

Umów bezpłatną konsultację

Porozmawiajmy o przyciąganiu kandydatów czy prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.

Zobacz, jak to działa

W 20 minut sprawdzimy, czy to platforma odpowiednia do potrzeb Twojej firmy.

×