Candidate Experience

Zadbaj o doświadczenia Kandydata w procesie rekrutacyjnym. Pozytywny wizerunek zaprocentuje teraz i w przyszłości.

Ilustracja
Ilustracja

Wprowadź mobilne oferty pracy

Globalne raporty z 2019 sugerują, że z internetu korzystamy częściej za pomocą telefonu komórkowego, niż wszystkich innych urządzeń razem wziętych. Czy Twoje ogłoszenie o pracę zoptymalizowane jest pod smartfony? Jeżeli nie to ponad 50% zainteresowanych Kandydatów może Ci uciekać, zanim w ogóle się z nim zapozna. Responsywne oferty Workate zostały zaprojektowane z myślą o trendach przyszłości.

Ilustracja

Zyskaj lepiej dopasowanych Kandydatów

Bardziej czytelna forma ogłoszenia pozwoli każdemu szybko zrozumieć na czym naprawdę polega praca na danym stanowisku w Twojej firmie. Kandydaci nie spełniający podstawowych wymagań sami zrezygnują z aplikacji. Nie musisz tracić więcej czasu na wertowanie setek zupełnie niedopasowanych CV. A selekcją pozostałych możemy zająć się za Ciebie.

Ilustracja

Przestań tracić czas na ręczne zbieranie informacji

Na początku każdy Kandydat to znak zapytania. W trakcie procesu rekrutacyjnego odkrywasz kim naprawdę jest, na czym mu zależy i w jakim stopniu pasuje do kultury firmy. Niestety wiele z tych informacji zostaje pogrzebanych w odmętach Twojej skrzynki mailowej. Dzięki automatycznemu zbieraniu historii Kandydata oraz całej korespondencji możesz łatwo podzielić się zdobytą wiedzą z innymi.

Umów bezpłatną konsultację

Porozmawiajmy o przyciąganiu kandydatów czy prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.

Zobacz, jak to działa

W 20 minut sprawdzimy, czy to platforma odpowiednia do potrzeb Twojej firmy.

×