Logo - Mtechenergy

OPERATOR KOPARKI

Buduj z nami przyszłość - dołącz do zespołu jako Operator Koparki!

attach_money
Atrakcyjne wynagrodzenie
calendar_today
Całoroczna praca
star_rate
Premie
public
Praca w całej Polsce
contract
Umowa do wyboru

Nasze wymagania

Szukamy osoby z minimum rocznym doświadczeniem w obsłudze koparek.
Musisz posiadać uprawnienia operatora koparki jednonaczyniowej lub koparko-ładowarki.
Praca na terenie całej Polski wymaga gotowości do częstych podróży służbowych.
Umiejętność samodzielnego prowadzenia prac związanych z wykonywaniem, wykopów, układaniem kabli oraz obsługą maszyn budowlanych.
Czynne prawo jazdy kat. B

Szczegóły oferty

business_center
Kontrakt B2B/Umowa o pracę/ Umowa zlecenia
star_rate
System premiowy
directions_car
Częste podróże służbowe

Twoje obowiązki

Będziesz odpowiedzialny za obsługę koparki/koparko-ładowarki z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
Jako członek brygady będziesz współpracować z zespołem w celu realizacji projektów.
Będziesz odpowiedzialny za zlecone prace ziemne.

Co zyskasz?

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, z atrakcyjnym systemem premiowym.
Doceniamy indywidualne potrzeby i preferencje, dlatego oferujemy różne formy zatrudnienia. Możesz wybrać między umową o pracę, zleceniem a kontraktem B2B.
Zapewniamy stabilne zatrudnienie przez cały rok, bez obaw o sezonowość czy brak projektów. Twoja praca jest kluczem do naszego sukcesu i zawsze dbamy o to, byś miał zapewnione zlecenia.

O nas

Jesteśmy firmą z branży energetycznej. Nasza działalność skupia się na instalacjach linii kablowych, stacji transformatorowych oraz magazynach energii, co przyczynia się do budowania zrównoważonego i efektywnego systemu energetycznego w kraju. Nasze podejście to połączenie profesjonalizmu, nowoczesności i dbałości o rozwój pracowników. Zależy nam na tworzeniu środowiska, które jest nie tylko miejscem pracy, ale przestrzenią do wymiany doświadczeń, nauki i innowacji. Jako zespół pełen pasji i energii, jesteśmy otwarci na nowe pomysły i wspieramy naszych pracowników w dążeniu do osobistych i zawodowych sukcesów.

Zbuduj z nami przyszłość!

* — pole wymagane

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Higher Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lwowskiej 5/15, 00-660 Warszawa. Więcej informacji można uzyskać na stronie https://higher.pl/rodo lub kontaktując się z naszym inspektorem ochrony danych: rodo@jamano.pl. Dane pozyskane za pośrednictwem formularza rekrutacji zostaną udostępnione potencjalnemu pracodawcy, którym jest M-TECH Energy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kleszczowej 39, 02-485 Warszawa. Więcej informacji można uzyskać na stronie https://www.mtechenergy.pl/polityka-prywatności lub kontaktując się przez adres mailowy: rekrutacja@mtechenergy.pl. Naciśnięcie przycisku APLIKUJ traktujemy jako wyrażenie zgody na udział w rekrutacji i wykorzystanie przez nas w tym celu danych osobowych podanych w CV, w tym danych, których zakres wykracza poza wskazany w klauzuli RODO. Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w przyszłych rekrutacjach, zaznacz poniższy checkbox:

Proces rekrutacyjny

manage_search
Analiza CV
record_voice_over
Rozmowa telefoniczna
door_open
Spotkanie w biurze lub on-line
verified
Weryfikacja uprawnień
person_raised_hand
Witaj w Zespole!