Logo - Mtechenergy

Elektromonter-Brygadzista

Buduj z nami przyszłość energetyki

public
Praca w całej Polsce
leaderboard
Lider Zespołu
trending_up
Premie
contract
Umowa do wyboru

Twój zakres obowiązków:

Jako brygadzista będziesz nadzorował i organizował pracę Twojego zespołu.
Będziesz odpowiedzialny za efektywność i jakość powierzonych prac.
Bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas szczególnie ważne, dlatego jako brygadzista będziesz czuwał nad jego przestrzeganiem.
Sprzęt budowlany przyspiesza naszą pracę, dlatego ważne jest aby zawsze był sprawny a w przypadku wykrycia usterek serwisowany na bieżąco.
Będziesz przedstawicielem naszej firmy na terenie budowy.
Będziesz odpowiedzialny za techniczne aspekty powierzonych prac.
Będziesz odpowiedzialny za dokumentację.
Będziesz odpowiedzialny za nasz samochód służbowy.

Szczegóły oferty

contract_edit
Umowa B2B/Umowa o Pracę
star_rate
System premiowy
calendar_today
Praca całoroczna
school
Kursy i szkolenia
groups
Wsparcie zespołu

Nasze wymagania:

Wiedza z zakresu elektryki przyda Ci się w codziennej pracy.
Wiedza z tego zakresu przyda Ci się codziennych obowiązkach.
Czynne prawo jazdy kat. B + E lub C+E
Aktualne uprawnienia elektryczne D+E
Prowadzimy prace na terenie całej Polski.
Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3m
Umiejętność efektywnego organizowania pracy własnej oraz umiejętność pracy zespołowej
Pracujemy w szybko zmieniającej się branży, dlatego otwartość na zmiany i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji jest dla nas bardzo ważna.
Mile widziane: dodatkowe uprawnienia

Co zyskasz?

Dostosowujemy typ umowy do twoich preferencji. Czy to umowa o pracę, zlecenie, czy kontrakt B2B - wybierasz formę, która najlepiej odpowiada twoim potrzebom i oczekiwaniom.
Oferujemy pracę całoroczną.
Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie z systemem premiowym, który doceni twoje zaangażowanie i efekty pracy. Twoje finansowe zadowolenie jest dla nas ważne, dlatego stawiamy na przejrzyste warunki wynagrodzeń.
Pracując z nami, otrzymujesz nie tylko wsparcie doświadczonych kolegów, ale także autonomię w zarządzaniu zespołem i projektami. Dzielimy się wiedzą i promujemy samodzielne podejmowanie decyzji w duchu innowacyjności.

O nas

Jesteśmy firmą z branży energetycznej. Nasza działalność skupia się na instalacjach linii kablowych, stacji transformatorowych oraz magazynach energii, co przyczynia się do budowania zrównoważonego i efektywnego systemu energetycznego w kraju. Nasze podejście to połączenie profesjonalizmu, nowoczesności i dbałości o rozwój pracowników. Zależy nam na tworzeniu środowiska, które jest nie tylko miejscem pracy, ale przestrzenią do wymiany doświadczeń, nauki i innowacji. Jako zespół pełen pasji i energii, jesteśmy otwarci na nowe pomysły i wspieramy naszych pracowników w dążeniu do osobistych i zawodowych sukcesów.

Dołącz do nas!

* — pole wymagane

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Higher Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lwowskiej 5/15, 00-660 Warszawa. Więcej informacji można uzyskać na stronie https://higher.pl/rodo lub kontaktując się z naszym inspektorem ochrony danych: rodo@jamano.pl. Dane pozyskane za pośrednictwem formularza rekrutacji zostaną udostępnione potencjalnemu pracodawcy, którym jest M-TECH Energy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kleszczowej 39, 02-485 Warszawa. Więcej informacji można uzyskać na stronie https://www.mtechenergy.pl/polityka-prywatności lub kontaktując się przez adres mailowy: rekrutacja@mtechenergy.pl. Naciśnięcie przycisku APLIKUJ traktujemy jako wyrażenie zgody na udział w rekrutacji i wykorzystanie przez nas w tym celu danych osobowych podanych w CV, w tym danych, których zakres wykracza poza wskazany w klauzuli RODO. Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w przyszłych rekrutacjach, zaznacz poniższy checkbox:

Proces rekrutacji

description
Analiza CV
phone_enabled
Rozmowa Telefoniczna
groups
Spotkanie - osobiście lub on-line
task
Zadanie Rekrutacyjne