Logo - Live more Pomerania

Test Automation Engineer

Yours #3cITy adventure awaits!

Trójmiasto
IT
Nauka języków
Elastyczne godziny
Live More Pomerania Watermark

Stack technologiczny

Ruby
JavaScript
Python
Java
C#
git
Live More Pomerania Watermark

Jedna aplikacja, nieograniczone możliwości!

Jeśli Twoją pasją jest testowanie i doprowadzanie czegoś do perfekcji, to szukamy właśnie Ciebie. Zastanawiasz się, dlaczego powinieneś aplikować? Oto dlaczego. . . . aplikujesz raz, a my dostarczymy Twoje CV wszystkim naszym partnerom w Trójmieście, którzy są najlepszymi markami IT poszukującymi świetnych inżynierów Test Automation.
Jest tylko jeden warunek, musisz być zafascynowany jakością. Szukamy kogoś kto jest nie tylko świetnym testerem, ale również pomoże deweloperom stać się wspaniałymi testerami.

Twoje obowiązki

Pomóż zespołowi ds. rozwoju w sprawdzeniu, czy wszystko działa zgodnie z planem i specyfikacją. Podtrzymaj jakość nowych i istniejących funkcjonalności poprzez tworzenie i uruchamianie przypadków i scenariuszy testowych.
Opisz i podziel się wynikami testów z całym zespołem. Udzielaj feedback-u i wspieraj badania usterek. Jesteś oczami prowadzącymi cały zespół do perfekcji.
Oceniaj i ulepszaj naszą strategię testowania. Współpracuj z zespołami w celu określenia nowych planów testów i procesów. Zautomatyzuj to co możesz. Poszukuj nowych rozwiązań i technologii, które pomogą dostarczyć feedback-u i rekomendacji dla programistów w zakresie użyteczności i funkcjonalności oprogramowania.

Czego oczekujemy

Masz biegłość w pisaniu skryptów testowych w jednym z następujących języków programowania: Ruby, JavaScript, Python, Selenium/Appium oraz znajomość SQL i podstaw skryptów bash.
Aby odnieść sukces, musisz posiadać doświadczenie w test automation w którejkolwiek z poniższych dziedzin: GUI (Web/desktop), service based level (REST, soap), DB/DWH. Ponadto, umiejętności kodowania w językach zorientowanych obiektowo Java/C# oraz umiejętność manipulowania danymi przy użyciu różnych formatów danych (XML, CSV, JSON itp. ).
Musisz mieć doświadczenie w przygotowaniu zapytań SQL oraz wiedzę i doświadczenie w narzędziach do test automation (Selenium WebDriver lub HP LeanFT). Dodatkowym atutem jest doświadczenie w pracy z narzędziami kontroli kodu źródłowego (GIT) i konfigurowaniu automatycznych testów z narzędziami CI (Jenkins/Bamboo).
Czy pewny siebie proponujesz nowe rozwiązania? Twoja wiedza i doświadczenie czynią Cię partnerem w dyskusjach na temat technologii? To wspaniale! Proaktywność jest dla nas ważna.
Wiesz, że wszyscy jesteśmy jedną drużyną. Postępy w realizacji projektu zależą od współpracy z programistami i innymi współpracownikami.
W pełni rozumiesz proces tworzenia oprogramowania. Umiejętnie tworzysz plany, scenariusze i dane testowe. Z łatwością oceniasz, które techniki testowania są odpowiednie do potrzeb danego projektu.

Korzyści

Darmowe kursy językowe
Komfortowe miejsca pracy
Budżet szkoleniowy i edukacyjny
Umowa o pracę
Międzynarodowe projekty
Sponsorowany udział w wydarzeniach i konferencjach
Możliwość realokacji
Praca z domu
Elastyczne godziny pracy
Program Mentoringowy
Live More Pomerania Watermark

Dlaczego miałbyś pracować i mieszkać w Trójmieście.

Według badań, eksperci i menedżerowie uznali Trójmiasto za trzeci najatrakcyjniejszy kierunek relokacji w Polsce.

87% pracowników Trójmiasta uważa, że ich warunki pracy i środowisko pracy są dobre. 61% pracowników wskazało Trójmiasto jako najlepsze miejsce do osiedlenia się w Polsce.
Wynagrodzenia w województwie pomorskim należą do najwyższych w kraju. Przeciętne wynagrodzenie w 2018 r. wyniosło 5248,44 zł, co plasuje je na czwartym miejscu w Polsce po województwie mazowieckim, śląskim i dolnośląskim. Jest to szczególnie ważne, ponieważ koszty utrzymania są niskie, a poziom życia w Trójmieście jest wyższy niż w innych miejscach.
Dzięki dużej liczbie inwestycji w województwie pomorskim otwiera się coraz więcej możliwości na różnych stanowiskach pracy. Poziom bezrobocia jest bardzo niski (2,3% w Trójmieście w porównaniu z 5,8% w Polsce), stąd ciągłe zapotrzebowanie na utalentowane osoby.
Życie w województwie pomorskim to doskonała równowaga między możliwościami dużych miast a ciszą i spokojem, jaki oferują małe miasta. Dlatego mieszkańcy są bardziej szczęśliwi i zrelaksowani.
73,7% ludzi uważa się za szczęśliwych lub bardzo szczęśliwych z życia w województwie pomorskim, co czyni nas najszczęśliwszym regionem Polski!
86% ludzi wierzy, że jakość życia w Trójmieście jest dobra, a my nie jesteśmy jedynymi, którzy tak sądzą. Niedawno przeprowadzone przez Numbeo badanie na temat jakości życia w stosunku do kosztów utrzymania uznało Trójmiasto za 33 najlepsze miasto w Europie i 88 na świecie!
Jeśli kochasz naturę, to pokochasz Trójmiasto.
Od lasów ze świetnymi szlakami turystycznymi, przez wzgórza, aż po piaszczyste wydmy, zapierające dech w piersiach plaże i stoki narciarskie - Trójmiasto ma to wszystko!

Jeśli chcesz, możesz nawet wyruszyć z Trójmiasta i udać się na Kaszuby i rozkoszować się niesamowitym Pojezierzem Kaszubskim z zapierającymi dech w piersiach jeziorami leżącymi na wysokości od 149 do 216 metrów nad poziomem morza.
Zawsze będziesz miał wybór rzeczy do zrobienia w Trójmieście.
Trójmiasto jest jednym z najlepiej skomunikowanych miast w Europie pod względem połączeń lotniczych, promowych i autobusowych z innymi miastami w Polsce i Europie. Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy jest trzecim co do wielkości portem lotniczym w Polsce i łączy Trójmiasto z ponad 60 miejscami w Polsce i UE oraz wieloma międzynarodowymi!
Jesteśmy również dobrze skomunikowani promami i rejsami do ponad 10 miejsc na terenie UE i oczywiście Polski Bus i PKP Intercity łączą Państwa z resztą Polski i innymi częściami UE. Trójmiasto wierne swojej historii, jest skrzyżowaniem dla tych, którzy kochają podróżować i odkrywać.
Trójmiasto szybko staje się tyglem kultury. Ostatnie badania pokazują, że w mieście mówi się w ponad 34 językach! Tętniąca życiem mieszanka różnych narodowości gwarantuje, że możesz uczyć się od różnych kultur, spotykać ludzi z całego świata i oczywiście spróbować prawdziwie międzynarodowych smaków!

Odkryj Pomerania

Dołącz do nas!

* — pole wymagane

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Higher Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lwowskiej 5/15, 00-660 Warszawa oraz Agencja Rozwoju Pomorza S.A. z siedzibą przy Al. Grunwaldzkiej 472D, 80-309 Gdańsk. Więcej informacji można uzyskać na stronie https://higher.pl/rodo lub kontaktując się z naszym inspektorem ochrony danych: rodo@jamano.pl.

Naciśnięcie przycisku APLIKUJ traktujemy jako wyrażenie zgody na udział w rekrutacji i wykorzystanie przez nas w tym celu danych osobowych podanych w CV, w tym danych, których zakres wykracza poza wskazany w klauzuli RODO.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w przyszłych rekrutacjach, zaznacz poniższy checkbox:

Live More Pomerania Watermark