Logo - Live more Pomerania

Przedstawiciel Biura Obsługi Klienta

Yours #3cITy adventure awaits!

Trójmiasto
Budżet szkoleniowy i edukacyjny
Elastyczne godziny pracy
Mentor
Live More Pomerania Watermark

Jedna aplikacja, nieograniczone możliwości!

Uwielbiasz łączyć się z ludźmi i rozwijać się poprzez przezwyciężanie problemów? Jeśli tak, to szukamy właśnie ciebie! Niektóre z najlepszych produktów, firmy PAAS i SAAS poszukują osób o doskonałych umiejętnościach językowych, komunikacyjnych i rozwiązywania problemów, aby lepiej kontaktować się z klientami.
Zastanawiasz się, dlaczego powinieneś aplikować? Oto dlaczego. . . . aplikujesz raz, a my dostarczymy Twoje CV wszystkim naszym partnerom poszukującym wykwalifikowanych księgowych, takich jak Ty.
Czy jesteś gotowy, aby przenieść swoją karierę na wyższy poziom?

Twoje obowiązki

Ludzie zwracają się do Ciebie, szukając pomocy i wsparcia. Będziesz ich bohaterem. Pomóż im pokonać przeszkody i podaj przydatne wskazówki po drodze. Zarządzaj przychodzącymi zapytaniami z dokładnością i wydajnością, jak nikt przed Tobą. Zapewnij odpowiednie rozwiązania w określonych terminach.
Coś w ogóle nie działa lub tworzy zbyt wiele problemów? Identyfikuj i oceniaj potrzeby klientów w celu osiągnięcia kolejnego poziomu satysfakcji. Postaw się na ich miejscu. Zostań ich głosem dla całego zespołu i pomóż projektować lepsze rozwiązania.
Dołóż wszelkich starań, aby zapewnić doskonałe standardy obsługi. Nie tylko postępuj zgodnie z procedurami, wytycznymi i politykami, ale również twórz i ulepszaj je. Poszukuj najlepszych praktyk. Bądź innowacyjny. Wszystko zależy od ciebie.

Czego oczekujemy

Jesteś świetny w językach obcych i uwielbiasz posługiwać się nimi. Znasz język angielski na poziomie co najmniej B1.
Znajomość któregokolwiek z następujących języków będzie atutem: francuski, holenderski, portugalski, norweski, włoski, fiński, czeski, niemiecki, szwedzki, fiński.
Lubisz pracować z danymi i analizować je. Możesz szybko znaleźć wzory i połączyć fakty. Wnioski dochodzą do ciebie naturalnie.
Masz umiejętności komunikacyjne, umiejętność i elastyczność w pracy zespołowej z klientami i rówieśnikami. Empatia jest twoją cechą charakterystyczną. Możesz wczuć się w sytuację klienta i cierpliwie odpowiedzieć na wszystkie pytania.
Lubisz, kiedy dużo się wokół ciebie dzieje. Rozkwitasz w szybkim tempie i jesteś w stanie podjąć wiele wyzwań bez uszczerbku na wydajności.

Korzyści

Darmowe kursy językowe
Komfortowe miejsca pracy
Umowa o pracę
Międzynarodowe projekty
Sponsorowany udział w wydarzeniach i konferencjach
Możliwość realokacji
Praca z domu
Program Mentoringowy

Dlaczego miałbyś pracować i mieszkać w Trójmieście.

Według badań, eksperci i menedżerowie uznali Trójmiasto za trzeci najatrakcyjniejszy kierunek relokacji w Polsce.

87% pracowników Trójmiasta uważa, że ich warunki pracy i środowisko pracy są dobre. 61% pracowników wskazało Trójmiasto jako najlepsze miejsce do osiedlenia się w Polsce.
Wynagrodzenia w województwie pomorskim należą do najwyższych w kraju. Przeciętne wynagrodzenie w 2018 r. wyniosło 5248,44 zł, co plasuje je na czwartym miejscu w Polsce po województwie mazowieckim, śląskim i dolnośląskim. Jest to szczególnie ważne, ponieważ koszty utrzymania są niskie, a poziom życia w Trójmieście jest wyższy niż w innych miejscach.
Dzięki dużej liczbie inwestycji w województwie pomorskim otwiera się coraz więcej możliwości na różnych stanowiskach pracy. Poziom bezrobocia jest bardzo niski (2,3% w Trójmieście w porównaniu z 5,8% w Polsce), stąd ciągłe zapotrzebowanie na utalentowane osoby.
Życie w województwie pomorskim to doskonała równowaga między możliwościami dużych miast a ciszą i spokojem, jaki oferują małe miasta. Dlatego mieszkańcy są bardziej szczęśliwi i zrelaksowani.
73,7% ludzi uważa się za szczęśliwych lub bardzo szczęśliwych z życia w województwie pomorskim, co czyni nas najszczęśliwszym regionem Polski!
86% ludzi wierzy, że jakość życia w Trójmieście jest dobra, a my nie jesteśmy jedynymi, którzy tak sądzą. Niedawno przeprowadzone przez Numbeo badanie na temat jakości życia w stosunku do kosztów utrzymania uznało Trójmiasto za 33 najlepsze miasto w Europie i 88 na świecie!
Jeśli kochasz naturę, to pokochasz Trójmiasto.
Od lasów ze świetnymi szlakami turystycznymi, przez wzgórza, aż po piaszczyste wydmy, zapierające dech w piersiach plaże i stoki narciarskie - Trójmiasto ma to wszystko!

Jeśli chcesz, możesz nawet wyruszyć z Trójmiasta i udać się na Kaszuby i rozkoszować się niesamowitym Pojezierzem Kaszubskim z zapierającymi dech w piersiach jeziorami leżącymi na wysokości od 149 do 216 metrów nad poziomem morza.
Zawsze będziesz miał wybór rzeczy do zrobienia w Trójmieście.
Trójmiasto jest jednym z najlepiej skomunikowanych miast w Europie pod względem połączeń lotniczych, promowych i autobusowych z innymi miastami w Polsce i Europie. Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy jest trzecim co do wielkości portem lotniczym w Polsce i łączy Trójmiasto z ponad 60 miejscami w Polsce i UE oraz wieloma międzynarodowymi!
Jesteśmy również dobrze skomunikowani promami i rejsami do ponad 10 miejsc na terenie UE i oczywiście Polski Bus i PKP Intercity łączą Państwa z resztą Polski i innymi częściami UE. Trójmiasto wierne swojej historii, jest skrzyżowaniem dla tych, którzy kochają podróżować i odkrywać.
Trójmiasto szybko staje się tyglem kultury. Ostatnie badania pokazują, że w mieście mówi się w ponad 34 językach! Tętniąca życiem mieszanka różnych narodowości gwarantuje, że możesz uczyć się od różnych kultur, spotykać ludzi z całego świata i oczywiście spróbować prawdziwie międzynarodowych smaków!

Odkryj Pomerania

Dołącz do nas!

* — pole wymagane

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Higher Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lwowskiej 5/15, 00-660 Warszawa oraz Agencja Rozwoju Pomorza S.A. z siedzibą przy Al. Grunwaldzkiej 472D, 80-309 Gdańsk. Więcej informacji można uzyskać na stronie https://higher.pl/rodo lub kontaktując się z naszym inspektorem ochrony danych: rodo@jamano.pl.

Naciśnięcie przycisku APLIKUJ traktujemy jako wyrażenie zgody na udział w rekrutacji i wykorzystanie przez nas w tym celu danych osobowych podanych w CV, w tym danych, których zakres wykracza poza wskazany w klauzuli RODO.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w przyszłych rekrutacjach, zaznacz poniższy checkbox: