Logo - Live more Pomerania

Księgowy

Yours #3cITy adventure awaits!

Trójmiasto
Budżet szkoleniowy i edukacyjny
Elastyczne godziny pracy
Międzynarodowi klienci
Live More Pomerania Watermark

Jedna aplikacja, nieograniczone możliwości!

Jesteś mistrzem księgowości? Jeśli tak, to szukamy właśnie ciebie. W Trójmieście znajdują się centra najlepszych marek na rynku i poszukują one osób o najwyższych umiejętnościach analitycznych i księgowych.
Zastanawiasz się, dlaczego powinieneś aplikować? Oto dlaczego. . . . aplikujesz raz, a my dostarczymy Twoje CV wszystkim naszym partnerom poszukującym wykwalifikowanych księgowych, takich jak Ty.
Czy jesteś gotowy, aby przenieść swoją karierę na wyższy poziom?

Twoje obowiązki

Gromadź dane finansowe i księgi rachunkowe, przygotowuj sprawozdania, pomagaj w terminowym dostarczaniu i przygotowywaniu informacji do sprawozdań. Obsługuj zamknięcia miesięczne, kwartalne i roczne.
Nadzoruj procedury księgowe w celu zapewnienia zgodności z przepisami. Analizuj informacje, ustalaj priorytety zadań i efektywnie zarządzaj czasem. Obchudź się z informacjami szczególnie chronionymi w sposób poufny.
Pomagaj w zestawianiu różnych raportów. Analizuj dane w celu poprawy kluczowych decyzji biznesowych. Udzielaj pomocy przy fakturach i płatnościach. Prowadź, weryfikuj i aktualizuj księgi rachunkowe.

Czego oczekujemy

Ukończyłeś przynajmniej studia licencjackie na kierunku finanse, rachunkowość lub ekonomia.
MS Office to Twój najlepszy przyjaciel, a stoliki Pivot to tylko sztuczka. Uwielbiasz V-lookup i możesz rozmawiać o oprogramowaniu księgowym we śnie!
Znajomość i doświadczenie w zakresie GL, finansów i prawa podatkowego jest koniecznością.
Znajomość systemów ERP i SAP to plus.
Liczby to twoja pasja. Masz doświadczenie w przygotowywaniu deklaracji VAT, CIT i PIT oraz sprawozdań finansowych.
Przykuwasz uwagę do szczegółów. Nic nie umknie twojej uwadze. Wiesz, że nawet najmniejsze szczegóły mogą mieć największe znaczenie.
Bardzo przydatna byłaby znajomość angielskiego i niemieckiego na poziomie przynajmniej B1.

Korzyści

Darmowe kursy językowe
Komfortowe miejsca pracy
Budżet szkoleniowy i edukacyjny
Umowa o pracę
Międzynarodowe projekty
Sponsorowany udział w wydarzeniach i konferencjach
Możliwość realokacji
Praca z domu
Elastyczne godziny pracy
Program Mentoringowy
Live More Pomerania Watermark

Dlaczego miałbyś pracować i mieszkać w Trójmieście.

Według badań, eksperci i menedżerowie uznali Trójmiasto za trzeci najatrakcyjniejszy kierunek relokacji w Polsce.

87% pracowników Trójmiasta uważa, że ich warunki pracy i środowisko pracy są dobre. 61% pracowników wskazało Trójmiasto jako najlepsze miejsce do osiedlenia się w Polsce.
Wynagrodzenia w województwie pomorskim należą do najwyższych w kraju. Przeciętne wynagrodzenie w 2018 r. wyniosło 5248,44 zł, co plasuje je na czwartym miejscu w Polsce po województwie mazowieckim, śląskim i dolnośląskim. Jest to szczególnie ważne, ponieważ koszty utrzymania są niskie, a poziom życia w Trójmieście jest wyższy niż w innych miejscach.
Dzięki dużej liczbie inwestycji w województwie pomorskim otwiera się coraz więcej możliwości na różnych stanowiskach pracy. Poziom bezrobocia jest bardzo niski (2,3% w Trójmieście w porównaniu z 5,8% w Polsce), stąd ciągłe zapotrzebowanie na utalentowane osoby.
Życie w województwie pomorskim to doskonała równowaga między możliwościami dużych miast a ciszą i spokojem, jaki oferują małe miasta. Dlatego mieszkańcy są bardziej szczęśliwi i zrelaksowani.
73,7% ludzi uważa się za szczęśliwych lub bardzo szczęśliwych z życia w województwie pomorskim, co czyni nas najszczęśliwszym regionem Polski!
86% ludzi wierzy, że jakość życia w Trójmieście jest dobra, a my nie jesteśmy jedynymi, którzy tak sądzą. Niedawno przeprowadzone przez Numbeo badanie na temat jakości życia w stosunku do kosztów utrzymania uznało Trójmiasto za 33 najlepsze miasto w Europie i 88 na świecie!
Jeśli kochasz naturę, to pokochasz Trójmiasto.
Od lasów ze świetnymi szlakami turystycznymi, przez wzgórza, aż po piaszczyste wydmy, zapierające dech w piersiach plaże i stoki narciarskie - Trójmiasto ma to wszystko!

Jeśli chcesz, możesz nawet wyruszyć z Trójmiasta i udać się na Kaszuby i rozkoszować się niesamowitym Pojezierzem Kaszubskim z zapierającymi dech w piersiach jeziorami leżącymi na wysokości od 149 do 216 metrów nad poziomem morza.
Zawsze będziesz miał wybór rzeczy do zrobienia w Trójmieście.
Trójmiasto jest jednym z najlepiej skomunikowanych miast w Europie pod względem połączeń lotniczych, promowych i autobusowych z innymi miastami w Polsce i Europie. Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy jest trzecim co do wielkości portem lotniczym w Polsce i łączy Trójmiasto z ponad 60 miejscami w Polsce i UE oraz wieloma międzynarodowymi!
Jesteśmy również dobrze skomunikowani promami i rejsami do ponad 10 miejsc na terenie UE i oczywiście Polski Bus i PKP Intercity łączą Państwa z resztą Polski i innymi częściami UE. Trójmiasto wierne swojej historii, jest skrzyżowaniem dla tych, którzy kochają podróżować i odkrywać.
Trójmiasto szybko staje się tyglem kultury. Ostatnie badania pokazują, że w mieście mówi się w ponad 34 językach! Tętniąca życiem mieszanka różnych narodowości gwarantuje, że możesz uczyć się od różnych kultur, spotykać ludzi z całego świata i oczywiście spróbować prawdziwie międzynarodowych smaków!

Odkryj Pomerania

Dołącz do nas!

* — pole wymagane

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Higher Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lwowskiej 5/15, 00-660 Warszawa oraz Agencja Rozwoju Pomorza S.A. z siedzibą przy Al. Grunwaldzkiej 472D, 80-309 Gdańsk. Więcej informacji można uzyskać na stronie https://higher.pl/rodo lub kontaktując się z naszym inspektorem ochrony danych: rodo@jamano.pl.

Naciśnięcie przycisku APLIKUJ traktujemy jako wyrażenie zgody na udział w rekrutacji i wykorzystanie przez nas w tym celu danych osobowych podanych w CV, w tym danych, których zakres wykracza poza wskazany w klauzuli RODO.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w przyszłych rekrutacjach, zaznacz poniższy checkbox:

Live More Pomerania Watermark