Logo - Live more Pomerania

Księgowy

Yours #3cITy adventure awaits!

Trójmiasto
Budżet szkoleniowy i edukacyjny
Elastyczne godziny pracy
Międzynarodowi klienci
Live More Pomerania Watermark

Jedna aplikacja, nieograniczone możliwości!

Jesteś mistrzem księgowości? Jeśli tak, to szukamy właśnie ciebie. W Trójmieście znajdują się centra najlepszych marek na rynku i poszukują one osób o najwyższych umiejętnościach analitycznych i księgowych.
Zastanawiasz się, dlaczego powinieneś aplikować? Oto dlaczego. . . . aplikujesz raz, a my dostarczymy Twoje CV wszystkim naszym partnerom poszukującym wykwalifikowanych księgowych, takich jak Ty.
Czy jesteś gotowy, aby przenieść swoją karierę na wyższy poziom?

Twoje obowiązki

Gromadź dane finansowe i księgi rachunkowe, przygotowuj sprawozdania, pomagaj w terminowym dostarczaniu i przygotowywaniu informacji do sprawozdań. Obsługuj zamknięcia miesięczne, kwartalne i roczne.
Nadzoruj procedury księgowe w celu zapewnienia zgodności z przepisami. Analizuj informacje, ustalaj priorytety zadań i efektywnie zarządzaj czasem. Obchudź się z informacjami szczególnie chronionymi w sposób poufny.
Pomagaj w zestawianiu różnych raportów. Analizuj dane w celu poprawy kluczowych decyzji biznesowych. Udzielaj pomocy przy fakturach i płatnościach. Prowadź, weryfikuj i aktualizuj księgi rachunkowe.

Czego oczekujemy

Ukończyłeś przynajmniej studia licencjackie na kierunku finanse, rachunkowość lub ekonomia.
MS Office to Twój najlepszy przyjaciel, a stoliki Pivot to tylko sztuczka. Uwielbiasz V-lookup i możesz rozmawiać o oprogramowaniu księgowym we śnie!
Znajomość i doświadczenie w zakresie GL, finansów i prawa podatkowego jest koniecznością.
Znajomość systemów ERP i SAP to plus.
Liczby to twoja pasja. Masz doświadczenie w przygotowywaniu deklaracji VAT, CIT i PIT oraz sprawozdań finansowych.
Przykuwasz uwagę do szczegółów. Nic nie umknie twojej uwadze. Wiesz, że nawet najmniejsze szczegóły mogą mieć największe znaczenie.
Bardzo przydatna byłaby znajomość angielskiego i niemieckiego na poziomie przynajmniej B1.

Korzyści

Darmowe kursy językowe
Komfortowe miejsca pracy
Budżet szkoleniowy i edukacyjny
Umowa o pracę
Międzynarodowe projekty
Sponsorowany udział w wydarzeniach i konferencjach
Możliwość realokacji
Praca z domu
Elastyczne godziny pracy
Program Mentoringowy
Live More Pomerania Watermark

Dlaczego miałbyś pracować i mieszkać w Trójmieście.

Według badań, eksperci i menedżerowie uznali Trójmiasto za trzeci najatrakcyjniejszy kierunek relokacji w Polsce.

87% pracowników Trójmiasta uważa, że ich warunki pracy i środowisko pracy są dobre. 61% pracowników wskazało Trójmiasto jako najlepsze miejsce do osiedlenia się w Polsce.
Wynagrodzenia w województwie pomorskim należą do najwyższych w kraju. Przeciętne wynagrodzenie w 2018 r. wyniosło 5248,44 zł, co plasuje je na czwartym miejscu w Polsce po województwie mazowieckim, śląskim i dolnośląskim. Jest to szczególnie ważne, ponieważ koszty utrzymania są niskie, a poziom życia w Trójmieście jest wyższy niż w innych miejscach.
Dzięki dużej liczbie inwestycji w województwie pomorskim otwiera się coraz więcej możliwości na różnych stanowiskach pracy. Poziom bezrobocia jest bardzo niski (2,3% w Trójmieście w porównaniu z 5,8% w Polsce), stąd ciągłe zapotrzebowanie na utalentowane osoby.
Życie w województwie pomorskim to doskonała równowaga między możliwościami dużych miast a ciszą i spokojem, jaki oferują małe miasta. Dlatego mieszkańcy są bardziej szczęśliwi i zrelaksowani.
73,7% ludzi uważa się za szczęśliwych lub bardzo szczęśliwych z życia w województwie pomorskim, co czyni nas najszczęśliwszym regionem Polski!
86% ludzi wierzy, że jakość życia w Trójmieście jest dobra, a my nie jesteśmy jedynymi, którzy tak sądzą. Niedawno przeprowadzone przez Numbeo badanie na temat jakości życia w stosunku do kosztów utrzymania uznało Trójmiasto za 33 najlepsze miasto w Europie i 88 na świecie!
Jeśli kochasz naturę, to pokochasz Trójmiasto.
Od lasów ze świetnymi szlakami turystycznymi, przez wzgórza, aż po piaszczyste wydmy, zapierające dech w piersiach plaże i stoki narciarskie - Trójmiasto ma to wszystko!

Jeśli chcesz, możesz nawet wyruszyć z Trójmiasta i udać się na Kaszuby i rozkoszować się niesamowitym Pojezierzem Kaszubskim z zapierającymi dech w piersiach jeziorami leżącymi na wysokości od 149 do 216 metrów nad poziomem morza.
Come hail or high water, you’ll always be spoiled for choice for things to do in the Tricity.
A diverse and vibrant community (please change it to We got connection to the right places
The Tricity is one of the best-connected cities in Europe in terms of flight, ferry and bus connections to other cities in Poland and Europe. The Gdańsk Lech Wałęsa Airport is the 3rd largest airport in Poland, and connects the Tricity to over 60 destinations within Poland and the EU and many international destinations too!
We are also well connected by ferries and cruises to over 10 destinations within the EU and of course Polski Bus and the PKP Intercity connects you to the rest of Poland and other parts of the EU. True to it’s history, the Tricity is a crossroad for those who love to travel and explore.


Zawsze będziesz miał wybór rzeczy do zrobienia w Trójmieście.
Trójmiasto jest jednym z najlepiej skomunikowanych miast w Europie pod względem połączeń lotniczych, promowych i autobusowych z innymi miastami w Polsce i Europie. Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy jest trzecim co do wielkości portem lotniczym w Polsce i łączy Trójmiasto z ponad 60 miejscami w Polsce i UE oraz wieloma międzynarodowymi!
Jesteśmy również dobrze skomunikowani promami i rejsami do ponad 10 miejsc na terenie UE i oczywiście Polski Bus i PKP Intercity łączą Państwa z resztą Polski i innymi częściami UE. Trójmiasto wierne swojej historii, jest skrzyżowaniem dla tych, którzy kochają podróżować i odkrywać.
Trójmiasto szybko staje się tyglem kultury. Ostatnie badania pokazują, że w mieście mówi się w ponad 34 językach! Tętniąca życiem mieszanka różnych narodowości gwarantuje, że możesz uczyć się od różnych kultur, spotykać ludzi z całego świata i oczywiście spróbować prawdziwie międzynarodowych smaków!

Odkryj Pomerania

Dołącz do nas!

* — pole wymagane

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Higher Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lwowskiej 5/15, 00-660 Warszawa oraz Agencja Rozwoju Pomorza S.A. z siedzibą przy Al. Grunwaldzkiej 472D, 80-309 Gdańsk. Więcej informacji można uzyskać na stronie https://higher.pl/rodo lub kontaktując się z naszym inspektorem ochrony danych: rodo@jamano.pl.

Naciśnięcie przycisku APLIKUJ traktujemy jako wyrażenie zgody na udział w rekrutacji i wykorzystanie przez nas w tym celu danych osobowych podanych w CV, w tym danych, których zakres wykracza poza wskazany w klauzuli RODO.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w przyszłych rekrutacjach, zaznacz poniższy checkbox:

Live More Pomerania Watermark