Logo - Live more Pomerania

Frontend Developer

Yours #3cITy adventure awaits!

Trójmiasto
IT
Nauka języków
Elastyczne godziny
Live More Pomerania Watermark

Stack technologiczny

JavaScript
CSS
HTML
React
Angular
Vue.js
webpack
npm
Live More Pomerania Watermark

Jedna aplikacja, nieograniczone możliwości!

Jeśli jesteś profesjonalistą w dziedzinie aplikacji mobilnych i internetowych, szukamy właśnie Ciebie! Zastanawiasz się, dlaczego powinieneś aplikować? Oto dlaczego. . . . aplikujesz raz, a my dostarczymy Twoje CV wszystkim naszym partnerom w Trójmieście, którzy są najlepszymi markami IT poszukującymi świetnych Frontend Developer-ów.
Tylko jeden warunek: musisz być pasjonatem pisania, tworzenia wspaniałego oprogramowania i podejmowania wyzwań związanych z pracą nad produktami używanymi przez miliony użytkowników.
Czy jesteś gotowy, aby przenieść swoją karierę na wyższy poziom?

Twoje obowiązki

Będziesz współpracował z wielofunkcyjnymi zespołami, aby zrozumieć potrzeby użytkowników, usprawniał doświadczenie użytkownika i stworzył funkcjonalne, a jednocześnie wydajne i atrakcyjne cyfrowe place zabaw, na których będą mogli rozwijać swoją działalność.
Zacznij od rozmowy z klientem i obserwacji jego interakcji z aplikacją. Wykorzystaj dane na żywo, aby udoskonalić istniejące funkcje i stworzyć nowe, łączące użyteczność z projektowaniem. Zbudować. Zbadać. Wynieść wnioski. Powtórzyć.
Będziesz pracować z wielofunkcyjnymi zespołami menedżerów produktów, programistów backendu, programistów UX i projektantów stron internetowych, tworząc przyjazne dla użytkownika aplikacje i produkty oraz zapewniając spójność wszystkich rozwiązań.

Czego oczekujemy

Technologia cię pasjonuje. Jesteś gotów uczyć się od swoich seniorów i dzielić się swoją wiedzą z rówieśnikami i juniorami.
Użytkownik jest w centrum wszystkiego, co projektujesz. Robisz to, co jest potrzebne, aby zapewnić użytkownikowi satysfakcję na każdym kroku.
Jesteś jak DaVinci, ale zamiast pędzli i farb, twoimi narzędziami są: Java Script, CSS, HTML i React JS.
Wiesz również jak korzystać z Angular, React, Vue, Struts, Dojo i Ajax.
Wiesz jak rozwiązywać problemy, które mogą pojawić się w związku z kompatybilnością między przeglądarkami.
Zdecydowanym plusem jest znajomość metodologii testowania i technologii budowania interfejsów, takich jak Webpack, Browser, Babel, NPM.
Jesteś skupiony na zadaniu i dobrze zorganizowany. Pracowałeś już z metodykami tworzenia oprogramowania Agile i nie boisz się szybkiego tempa pracy.

Korzyści

Darmowe kursy językowe
Komfortowe miejsca pracy
Budżet szkoleniowy i edukacyjny
Umowa o pracę
Międzynarodowe projekty
Sponsorowany udział w wydarzeniach i konferencjach
Możliwość realokacji
Praca z domu
Elastyczne godziny pracy
Program Mentoringowy
Live More Pomerania Watermark

Dlaczego miałbyś pracować i mieszkać w Trójmieście.

Według badań, eksperci i menedżerowie uznali Trójmiasto za trzeci najatrakcyjniejszy kierunek relokacji w Polsce.

87% pracowników Trójmiasta uważa, że ich warunki pracy i środowisko pracy są dobre. 61% pracowników wskazało Trójmiasto jako najlepsze miejsce do osiedlenia się w Polsce.
Wynagrodzenia w województwie pomorskim należą do najwyższych w kraju. Przeciętne wynagrodzenie w 2018 r. wyniosło 5248,44 zł, co plasuje je na czwartym miejscu w Polsce po województwie mazowieckim, śląskim i dolnośląskim. Jest to szczególnie ważne, ponieważ koszty utrzymania są niskie, a poziom życia w Trójmieście jest wyższy niż w innych miejscach.
Dzięki dużej liczbie inwestycji w województwie pomorskim otwiera się coraz więcej możliwości na różnych stanowiskach pracy. Poziom bezrobocia jest bardzo niski (2,3% w Trójmieście w porównaniu z 5,8% w Polsce), stąd ciągłe zapotrzebowanie na utalentowane osoby.
Życie w województwie pomorskim to doskonała równowaga między możliwościami dużych miast a ciszą i spokojem, jaki oferują małe miasta. Dlatego mieszkańcy są bardziej szczęśliwi i zrelaksowani.
73,7% ludzi uważa się za szczęśliwych lub bardzo szczęśliwych z życia w województwie pomorskim, co czyni nas najszczęśliwszym regionem Polski!

86% ludzi wierzy, że jakość życia w Trójmieście jest dobra, a my nie jesteśmy jedynymi, którzy tak sądzą. Niedawno przeprowadzone przez Numbeo badanie na temat jakości życia w stosunku do kosztów utrzymania uznało Trójmiasto za 33 najlepsze miasto w Europie i 88 na świecie!
Jeśli kochasz naturę, to pokochasz Trójmiasto.
Od lasów ze świetnymi szlakami turystycznymi, przez wzgórza, aż po piaszczyste wydmy, zapierające dech w piersiach plaże i stoki narciarskie - Trójmiasto ma to wszystko!

Jeśli chcesz, możesz nawet wyruszyć z Trójmiasta i udać się na Kaszuby i rozkoszować się niesamowitym Pojezierzem Kaszubskim z zapierającymi dech w piersiach jeziorami leżącymi na wysokości od 149 do 216 metrów nad poziomem morza.
Zawsze będziesz miał wybór rzeczy do zrobienia w Trójmieście.
Trójmiasto jest jednym z najlepiej skomunikowanych miast w Europie pod względem połączeń lotniczych, promowych i autobusowych z innymi miastami w Polsce i Europie. Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy jest trzecim co do wielkości portem lotniczym w Polsce i łączy Trójmiasto z ponad 60 miejscami w Polsce i UE oraz wieloma międzynarodowymi!

Jesteśmy również dobrze skomunikowani promami i rejsami do ponad 10 miejsc na terenie UE i oczywiście Polski Bus i PKP Intercity łączą Państwa z resztą Polski i innymi częściami UE. Trójmiasto wierne swojej historii, jest skrzyżowaniem dla tych, którzy kochają podróżować i odkrywać.
Trójmiasto szybko staje się tyglem kultury. Ostatnie badania pokazują, że w mieście mówi się w ponad 34 językach! Tętniąca życiem mieszanka różnych narodowości gwarantuje, że możesz uczyć się od różnych kultur, spotykać ludzi z całego świata i oczywiście spróbować prawdziwie międzynarodowych smaków!

Odkryj Pomerania

Dołącz do nas!

* — pole wymagane

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Higher Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lwowskiej 5/15, 00-660 Warszawa oraz Agencja Rozwoju Pomorza S.A. z siedzibą przy Al. Grunwaldzkiej 472D, 80-309 Gdańsk. Więcej informacji można uzyskać na stronie https://higher.pl/rodo lub kontaktując się z naszym inspektorem ochrony danych: rodo@jamano.pl.

Naciśnięcie przycisku APLIKUJ traktujemy jako wyrażenie zgody na udział w rekrutacji i wykorzystanie przez nas w tym celu danych osobowych podanych w CV, w tym danych, których zakres wykracza poza wskazany w klauzuli RODO.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w przyszłych rekrutacjach, zaznacz poniższy checkbox:

Live More Pomerania Watermark