Logo - Higher

Talent Sourcer

Przyciągaj Kandydatów!

Warszawa
Pełen etat
Employer Branding
Elastyczne godziny
Home office

Dlaczego Higher?

Nie wyobrażamy sobie wspólnego działania bez zaufania. To Ty jesteś panem lub panią czasu i planujesz dzień tak, by zrealizować swoje zadania. Dla nas liczy się produktywność, a nie bezsensowne odsiadywanie godzin. Nie musisz też na każdym kroku pytać kogoś o pozwolenie na podjęcie inicjatywy. Dajemy Ci autonomię podejmowania decyzji zw. z prowadzonymi projektami.
Stań się częścią zespołu tworzącego i realizującego projekty dla największych firm na świecie. Współpracujemy m.in. z Accenture, Coca-Cola czy Amazon. Na tym na pewno nie poprzestaniemy.
Wiele firm pisze o “przyjaznej atmosferze”. My nie musimy. Poczujesz ją już od pierwszego kontaktu, a przede wszystkim - w trakcie całej współpracy.
Wierzymy w Ciebie, dlatego szybko dostaniesz projekt, który przetestuje Twoje umiejętności. Nie będzie łatwo, ale lepszej ścieżki dla rozwoju kompetencji nie znajdziesz. To jak z ciężarami. Musisz podnosić coraz większe, by osiągnąć progres.
Proponuj nowe rozwiązania, realizuj własne pomysły, sugeruj zmiany. Dołączając do nas stajesz się częścią firmy. Współtworzysz to środowisko, razem z całym zespołem i masz realny wpływ na kierunek, w którym zmierza Higher.
Współpracuj w młodym i prężnym zespole. Dzielimy się wiedzą. Zarażamy pomysłami. Nakręcamy do działania. Do dyspozycji masz podręczną biblioteczkę (ponad 120 pozycji) pełną biznesowych inspiracji, wewnętrzną bazę wiedzy, cotygodniowe spotkania zespołu podnoszące kompetencje w wybranym obszarze i wsparcie doświadczonego managera. Po prostu - Go Higher!

Szczegóły oferty

Opieka medyczna
Warszawa
Pełen etat
Elastyczne godziny
Home office
Forma umowy do wyboru
Szybka rekrutacja
Prestiżowi Klienci
Ogólnopolskie projekty
Korzystamy z nowoczesnych technologii
Komputer służbowy
Służbowy numer
Dynamiczny zespół
Mentor
Szkolenia
Wewnętrzna baza wiedzy
Firmowa biblioteczka
Klimatyczne biuro
Kameralna atmosfera
Ciekawe lokale w okolicy

Czym się zajmiesz?

Dokładnie zapoznajesz się z profilem stanowiska, przesłanym przez naszych Klientów i zadajesz pytania uzupełniające, aby lepiej zrozumieć, na czym im zależy. Wykorzystując swoje doświadczenie planujesz, z których narzędzi skorzystać oraz które źródła warto uruchomić, aby pozyskać Kandydatów spełniających określone kryteria.
Bezpośrednio docierasz do potencjalnych Kandydatów, którzy pasują do ustalonego profilu. Wykorzystujesz różne, profesjonalne sieci społecznościowe (np. LinkedIn, GoldenLine), serwisy, w których gromadzą się specjaliści z różnych branż (np. GitHub, StackOverflow, Behance, ArtStation itd.) oraz gamę narzędzi ułatwiającą znalezienie właściwych osób.
Aby porozumieć się z Kandydatem, zrozumieć jego potrzeby i zachęcić do aplikacji na odpowiednie stanowisko komunikujesz się z nim przez wiadomości, telefon lub wideokonferencje. Dzięki systematyczności żaden kontakt nie ucieknie Ci z procesu i umiejętnie „podgrzewasz” wyszukane osoby.
Weryfikujesz w podstawowym zakresie niektóre z oczekiwań z profilu kompetencyjnego, aby zwiększyć prawdopodobieństwo, że polecani do Klientów Kandydaci znajdą u nich zatrudnienie.
Badasz skuteczność podejmowanych kroków na każdym etapach lejka rekrutacyjnego, wprowadzasz zmiany, testujesz różne podejścia i na podstawie danych wybierasz najlepszą ścieżkę.
Każda interakcja to okazja do stworzenia pozytywnych doświadczeń, wyróżnienia się procesem i zapadnięcia na dłużej w pamięci. Do Kandydatów podchodzisz tak, jak sam chciałbyś być potraktowany.
Przy projektach kierowanych do stanowisk poziomu entry level wykorzystujesz sieć Partnerów akademickich. Dbasz o bieżące relacje, wyszukujesz nowych Partnerów i rozwijasz bazę kontaktów, które pomagają osiągnąć Twoje cele.

Oczekiwania

Uczestniczyłeś/łaś już w wielu procesach rekrutacyjnych, w których byłeś odpowiedzialny/a za dostarczenie mierzalnych efektów w jasno oznaczonym czasie. Masz za sobą przynajmniej 1 rok działań w agencji rekrutacyjnej, employer brandingowej lub jesteś kreatywnym freelancerem z HR-owym zacięciem.
Jak nie drzwiami, to oknem. Gdy coś nie idzie po Twojej myśli to nie wywołuje to w Tobie poczucia bezsilności, tylko ciekawość, która napędza Cię do znalezienia alternatywnego podejścia. Taka sytuacja to dla Ciebie łamigłówka, dzięki której będziesz mógł/mogła przetestować swoje umiejętności.
Chcesz być najlepszy/a w tym, co robisz, bo to lubisz. Pokonywanie samego siebie jest źródłem głębokiej satysfakcji. Czytasz o najświeższych doniesieniach ze świata HR, poszerzasz arsenał dostępnych umiejętności, wchodzisz w przedsięwzięcia, które rozwijają Twój sposób myślenia.
Umiesz korzystać z języka angielskiego na poziomie min. B2. Prowadzenie konwersacji pisemnej zw. z projektem czy krótki telefon i omówienie kilku szczegółów nie stanowią dla Ciebie wyzwania.
W kontakcie z Kandydatami czasem zdarzają się przypadki zachowań mało dojrzałych i nieprzyjemnych. Wiesz, że świadczą one o poziomie drugiej osoby i nie bierzesz tego do siebie.
Jak to się mówi – „no-brainer”. Przy kontakcie z Kandydatami reprezentujesz Higher i różnych Klientów, co ma bezpośredni wpływ na ich wizerunek. W pracy zachowujesz się jak profesjonalista/tka.

Poznaj Higher

Kilka słów o nas

Higher to nie firma. Higher to nastawienie.

Zespół niezwykłych osobowości zjednoczył wspólny kierunek. Wyżej. Szybciej. Lepiej. Kręci nas podróż, a nie destynacja. Nie chcemy spędzić życia w fotelu pasażera. Wybieramy trudniejsze ścieżki, bo tylko na nich czujemy, że naprawdę żyjemy. Naszą pasją jest postęp. Prywatny i zawodowy.

Na co dzień łączymy cenionych Pracodawców z najlepszymi Talentami. Unikalna mieszanka HR, marketingu, sprzedaży i IT pozwoliła nam zdobyć wyróżnienie Startupu roku 2017 Uniwersytetu Warszawskiego. Po 5 latach działań możemy poszczycić się gronem elitarnych Partnerów. Współpracujemy m.in. z Microsoft, Coca-Cola HBC, Accenture, Orange, Amazon czy PwC.
Nasza platforma

https://workate.pl/

Biuro

Brzeska 7/2, Warszawa

Rozmiar

do 15 osób

Go Higher!

Jak przebiega proces?

Analiza CV
Zadanie online
Rozmowa telefoniczna
Interview
Decyzja o zatrudnieniu