Logo - Higher

Stanowisko otwarte

Nie znalazłeś/łaś oferty pracy dla siebie?

Warszawa
Pełen etat
Elastyczne godziny
Home office

Do odważnych świat należy!

Jeżeli żadna z ofert, które aktualnie pojawiają się na stronie nie wpisuje się w Twój zestaw kompetencji, a zaciekawiliśmy Cię na tyle, że chcesz z nami współpracować to zaaplikuj na to ogłoszenie.

Kto wie? Może Twoje zgłoszenie zainspiruje nas jako zalążek do odkrywania nowego obszaru i specjalnie dla Ciebie stworzymy nowe stanowisko? :)

Dlaczego Higher?

Nie wyobrażamy sobie wspólnego działania bez zaufania. To Ty jesteś panem lub panią czasu i planujesz dzień tak, by zrealizować swoje zadania. Dla nas liczy się produktywność, a nie bezsensowne odsiadywanie godzin. Nie musisz też na każdym kroku pytać kogoś o pozwolenie na podjęcie inicjatywy. Dajemy Ci autonomię podejmowania decyzji zw. z prowadzonymi projektami.
Stań się częścią zespołu tworzącego i realizującego projekty dla największych firm na świecie. Współpracujemy m.in. z Accenture, Coca-Cola czy Amazon. Na tym na pewno nie poprzestaniemy.
Wiele firm pisze o “przyjaznej atmosferze”. My nie musimy. Poczujesz ją już od pierwszego kontaktu, a przede wszystkim - w trakcie całej współpracy.
Wierzymy w Ciebie, dlatego szybko dostaniesz projekt, który przetestuje Twoje umiejętności. Nie będzie łatwo, ale lepszej ścieżki dla rozwoju kompetencji nie znajdziesz. To jak z ciężarami. Musisz podnosić coraz większe, by osiągnąć progres.
Proponuj nowe rozwiązania, realizuj własne pomysły, sugeruj zmiany. Dołączając do nas stajesz się częścią firmy. Współtworzysz to środowisko, razem z całym zespołem i masz realny wpływ na kierunek, w którym zmierza Higher.
Współpracuj w młodym i prężnym zespole. Dzielimy się wiedzą. Zarażamy pomysłami. Nakręcamy do działania. Do dyspozycji masz podręczną biblioteczkę (ponad 120 pozycji) pełną biznesowych inspiracji, wewnętrzną bazę wiedzy, cotygodniowe spotkania zespołu podnoszące kompetencje w wybranym obszarze i wsparcie doświadczonego managera. Po prostu - Go Higher!

Szczegóły oferty

Warszawa
Pełen etat
Elastyczne godziny
Home office
Forma umowy do wyboru
Prestiżowi Klienci
Ogólnopolskie projekty
Korzystamy z nowoczesnych technologii
Komputer służbowy
Służbowy numer
Dynamiczny zespół
Mentor
Szkolenia
Wewnętrzna baza wiedzy
Firmowa biblioteczka
Klimatyczne biuro
Kameralna atmosfera
Ciekawe lokale w okolicy

Poznaj Higher

Kilka słów o nas

Higher to nie firma. Higher to nastawienie.

Zespół niezwykłych osobowości zjednoczył wspólny kierunek. Wyżej. Szybciej. Lepiej. Kręci nas podróż, a nie destynacja. Nie chcemy spędzić życia w fotelu pasażera. Wybieramy trudniejsze ścieżki, bo tylko na nich czujemy, że naprawdę żyjemy. Naszą pasją jest postęp. Prywatny i zawodowy.

Na co dzień łączymy cenionych Pracodawców z najlepszymi Talentami. Unikalna mieszanka HR, marketingu, sprzedaży i IT pozwoliła nam zdobyć wyróżnienie Startupu roku 2017 Uniwersytetu Warszawskiego. Po 5 latach działań możemy poszczycić się gronem elitarnych Partnerów. Współpracujemy m.in. z Microsoft, Coca-Cola HBC, Accenture, Orange, Amazon czy PwC.
Nasza platforma

https://workate.pl/

Biuro

Brzeska 7/2, Warszawa

Rozmiar

do 15 osób

Go Higher!

Jak przebiega proces?

Analiza CV
Zadanie online
Rozmowa telefoniczna
Interview
Decyzja o zatrudnieniu