Logo - Higher

Frontend Developer Intern

Wejdź w Świat Nowoczesnych Technologii

JavaScript
React
Staż płatny
Warszawa

Dlaczego Higher?

Traktujemy poważnie inwestycję w Twoją osobę, dlatego zależy nam abyś na stażu nie tylko "liznął", ale zgłębił języki programowania i technologie takie jak: Javascript, React.js, GraphQL, Relay Modern, Webpack, LESS, Styled Components, a także współpracę z back-endem Node, Express, Python, Django.
Pod okiem starszego programisty przejdziesz ścieżkę rozwoju znacznie szybciej, bo wszystkie odpowiedzi będziesz miał pod ręką. Szybko zrozumiesz, co jest najważniejsze i zdobędziesz niezbędne podstawy do tworzenia dużych aplikacji pod kątem front-end.
Współtwórz nowe rozwiązania i realizuj własne pomysły. Masz realny wpływ na kierunek, w którym zmierza HIGHER.
Korpo to nie Twoja bajka? Zawsze ciągnęło Cię w stronę nowych wyzwań? Przyłącz się do startupu i poczuj klimat bez ograniczeń.
Współpracuj w młodym i prężnym zespole. Dzielimy się wiedzą, zarażamy pomysłami i nakręcamy do działania. Nie znajdziesz lepszych warunków do rozwoju.

Szczegóły oferty

JavaScript
React
Staż płatny
Warszawa
GraphQL
Mentor
Szkolenia
Szybki awans
Elastyczne godziny
Imprezy firmowe

Co będziesz robić?

Pierwszy krok: przygotujemy dla Ciebie ścieżkę wprowadzającą podzieloną na etapy. Otrzymasz materiały potrzebne do szybkiego poznania technologii, w których pracujemy. Każdy etap kończymy podsumowaniem wiedzy, którą przyswoiłeś lub mini-projektem – wszystko pod okiem doświadczonego Mentora.
Krok drugi: otrzymasz samodzielny projekt wprowadzający wraz z konkretnymi wytycznymi i wskazówkami. Cały czas możesz korzystać z pełnego wsparcia zespołu przy realizacji.
Krok trzeci: po ukończonym projekcie wprowadzającym, przejdziemy do regularnej pracy nad rozwojem systemu informatycznego rozwijanego w ramach Higher. Będziesz odpowiedzialny za wybrany komponent całego rozwiązania.

Jakie są oczekiwania?

Znajomość programowania w dowolnym języku – Python, PHP, C, Java, JS itd. Idealnie jeżeli znasz w jakimś stopniu JavaScript, ale nie jest to wymagane :)
Pierwsze doświadczenia z budową systemów masz już za sobą. Niezależnie czy tworzyłeś coś samodzielnie, ze znajomym czy w ramach projektu na studiach.
Poszukujemy osób ambitnych, które chcą stać się prawdziwymi ekspertami w swojej dziedzinie. Wolisz biec, gdy wszyscy inni powłóczą nogami? W Naszej dynamicznej kulturze poczują się jak ryba w wodzie.
Komunikacja w języku angielskim nie sprawia Ci problemów. Wszelką dokumentację i materiały przygotowawcze otrzymasz właśnie w tym języku.
Dodatkowym atutem z Twojej strony będzie ukończenie studiów technicznych (lub aktualne studiowanie) oraz znajomość dowolnej technologii, w której pracujemy: Javascript, React, GraphQL, Relay, CSS3/LESS, Webpack, Node, Python, Django.
A jeżeli już tu patrzysz i chcesz do nas aplikować to przygotuj odpowiedzi na te pytania:
Co to jest MVC?
Jaka jest różnica między "for" i "while"? Jakie inne pętle znasz?
Co to jest "POST", a co to "GET"?
Czym się różni <span> i <div>?
[bonus] Co to jest ES6?

Poznaj Higher

Kilka słów o nas

Higher to nie firma. Higher to nastawienie.

Zespół niezwykłych osobowości zjednoczył wspólny kierunek. Wyżej. Szybciej. Lepiej. Kręci nas podróż, a nie destynacja. Nie chcemy spędzić życia w fotelu pasażera. Wybieramy trudniejsze ścieżki, bo tylko na nich czujemy, że naprawdę żyjemy. Naszą pasją jest postęp. Prywatny i zawodowy.

Na co dzień łączymy cenionych Pracodawców z najlepszymi Talentami. Unikalna mieszanka HR, marketingu, sprzedaży i IT pozwoliła nam zdobyć wyróżnienie Startupu roku 2017 Uniwersytetu Warszawskiego. Po 3 latach działań możemy poszczycić się gronem elitarnych Partnerów. Współpracujemy m.in. z Microsoft, Coca-Cola HBC, Accenture, Orange, Amazon czy PwC.
www

http://higher.pl/

Biuro

Brzeska 7/2, Warszawa

Rozmiar

do 10 osób

Dołącz do zespołu!

Wypełnij formularz i poczuj, jak zmienia się Twój kierunek

* — pole wymagane

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Higher Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lwowskiej 5/15, 00-660 Warszawa. Więcej informacji można uzyskać na stronie https://higher.pl/rodo lub kontaktując się z naszym inspektorem ochrony danych: rodo@jamano.pl.

Naciśnięcie przycisku APLIKUJ traktujemy jako wyrażenie zgody na udział w rekrutacji i wykorzystanie przez nas w tym celu danych osobowych podanych w CV, w tym danych, których zakres wykracza poza wskazany w klauzuli RODO.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w przyszłych rekrutacjach, zaznacz poniższy checkbox:

Jak wygląda proces?

Analiza CV
Wyzwanie online
Techniczna rozmowa rekrutacyjna
Rozmowa rekrutacyjna z managerem