Logo - Higher

Account Manager

Zapewniaj Sprawną i Miłą Współpracę

Warszawa / 95% Zdalnie
Pełny etat
7 - 10 tys. brutto UoP
Marketing
Home office

Po co nam Account Manager?

Osoba na tym stanowisku upewnia się, że Klienci otrzymają i docenią wartość płynącą z zakupionego produktu. Odpowiada za sprawną i skuteczną koordynację realizacji nowych projektów z Klientem. Po zakończonym procesie sprzedaży robi onboarding, samodzielnie organizuje i prowadzi spotkania z Klientem, dba o realizację projektu zgodnie z oczekiwaniami Klienta oraz spełnienie określonego przez niego celu. Po zakończeniu współpracy tworzy podsumowanie projektu i case study z referencjami.

Czym się zajmiesz?

Od momentu przekazania od zespołu sprzedaży do osiągnięcia celu projektu Klient jest w 100% w Twoich rękach. Odpowiadasz za to, że otrzyma i doceni wartość płynącą z zakupionego produktu i będzie chciał kontynuować z nami współpracę:
- Upewniasz się, że jego potrzeby zostały dobrze zrozumiane, opisane i przekazane.
- Prowadzisz wszelkie spotkania, statusy i bieżącą komunikację, z których wyłapujesz kluczowe informacje oraz ustalenia.
- Czuwasz nad realizacją celu projektu i reagujesz, gdy zbacza z kursu.
- Wyciągasz wnioski z projektu i podsumowujesz przebieg z Klientem.
W trakcie spotkań wsłuchujesz się dokładnie w słowa drugiej strony i czytasz między wierszami. Znajomość i zrozumienie portfolio Higher pozwala Ci zaproponować dodatkowe rozwiązania lub rozszerzyć zakres obecnej współpracy.
Na bazie znajomości oczekiwań Klienta, założeń projektu i swojej wiedzy dajesz feedback do przygotowanego podejścia, aby już na starcie zwiększyć szanse powodzenia planowanych działań oraz oszczędzić wszystkim marketingowego ping-ponga. Sprawdzasz brzmienie oraz poprawność copy, rekomendujesz ewentualne poprawki graficzne, selekcjonujesz lub dostosowujesz pomysły, aby ściśle wpisywały się w strategię Employer Branding Klienta itp.
Każdy projekt to okazja do pokazania, w jaki sposób działamy i pochwalenia się efektami. Dbasz o stworzenie odpowiedniego podsumowania, którym przedstawiciel Klienta będzie mógł się pochwalić wewnątrz firmy, a kolegom i koleżankom z zespołu ułatwi pozyskiwanie kolejnych, międzynarodowych Klientów.
Proaktywnie zabiegasz o zdobycie jak największej liczby informacji i opinii dot. prowadzonego projektu. Regularnie dzielisz się z zespołem praktycznymi spostrzeżeniami, opartymi o dane od Klientów, które przyczynią się do wprowadzenia ulepszeń produktów lub wewnętrznych procesów.
“Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz”, mawiają, a Ty jesteś mistrzem_ynią w budowaniu solidnych fundamentów współpracy. Nie raz przechodziłeś_aś od słowa do czynu i wiesz jak skoordynować różne osoby, żeby osiągnąć ustalony cel.

Jako łącznik_czka pomiędzy zespołem realizującym projekt, a przedstawicielami Klienta dbasz o przejrzystość, która przekłada się na sprawną komunikację oraz niweluje ryzyko nieporozumień. Każdy dokładnie wie jaki jest kolejny krok i za co jest odpowiedzialny. Obu stronom szybko dostarczasz materiały lub informacje, których potrzebują. Gdy brakuje konkretów - dopytujesz.
Sposób przekazywania informacji ma olbrzymie znaczenie. Z morza słów wyciskasz esencję i podajesz ją w formie, która jest czytelna i wywołuje uśmiech na twarzy, a nie marszczenie czoła z błądzącym po ścianie tekstu wzrokiem. Po przeczytaniu Twojej wiadomości każdy ma jasny obraz sytuacji i nie potrzebuje dopytywać o szczegóły.
Często wychodzisz myślami w przyszłość, przewidując potencjalne problemy i rozwiązując je zanim się pojawią. Proaktywnie podchodzisz do kontaktu z Klientem, inicjując dyskusję oraz adresując bezpośrednio nawet “te trudne” tematy. Twoim celem jest zapewnienie satysfakcji przy jednoczesnym dbaniu o sprawne funkcjonowanie zespołu.

Szczegóły oferty

Warszawa / 95% Zdalnie
Pełny etat
Home office
Elastyczne godziny
Forma umowy do wyboru
Prestiżowi Klienci
Międzynarodowe projekty
Szybka rekrutacja
Nowoczesne technologie, które ułatwiają pracę
Opieka medyczna
Służbowy numer
Dodatkowe dni wolne
Wspierający się zespół
Mentor
Szkolenia
Wewnętrzna baza wiedzy
Firmowa biblioteczka
Klimatyczne biuro
Kameralna atmosfera
Ciekawe lokale w okolicy

Czego poszukujemy?

Posiadasz przynajmniej 5 lat doświadczenia na stanowiskach, w których miałeś_aś bezpośredni kontakt z Klientami i koordynowałeś_aś złożone projekty (customer success, key account, sprzedaż, support, customer service, rekrutacja itp.).
Łatwo nawiązujesz kontakt z drugą, nawet zupełnie Ci nieznaną, osobą. Umiesz aktywnie słuchać i szybko skracasz dystans. Reagujesz na pojawiające się w trakcie rozmowy potrzeby. Potrafisz dostosować i przekazać dowolną informację, w taki sposób, że druga strona zrozumie ją bez dodatkowych pytań.
Od dziecka lubisz porządkować poszczególne elementy, które spajasz w harmonijną całość. Szczególną przyjemność sprawia Ci zobaczenie jak działa w rzeczywistości coś, co kiedyś istniało tylko na kartce.
Wiesz jak stworzyć coś z niczego. Kreatywne wyzwania to Twój żywioł. Kochasz rozwiązywać niestandardowe problemy, a doświadczenie pozwala Ci wybrać właściwe podejście, które wpasuje się w specyfikę danego projektu.
Potrafisz prowadzić angażujące spotkania z Klientem lub wewnątrz zespołu, w trakcie których czas wydaje się płynąć szybciej niż zwykle, a po zakończeniu każdy wie, co ma robić. Nikomu po nim nie przemknie myśl, że “to spotkanie mogło być mailem”.
Lubisz dynamikę pracy nad różnymi projektami i dla różnych firm. Potrafisz doskonale nawigować po agencyjnym mikrokosmosie. Do współpracy z Klientami podchodzisz z odpowiednim dystansem… tak, jak do życia :)
Masz bezpośrednie doświadczenia w realizacji projektów marketingu internetowego, z wykorzystaniem różnych kanałów (np. Facebook Ads, LinkedIn Ads, Google Ads), które przekładały się na konkretne wyniki, a nie generowanie zasięgów. Wiesz, jak wygląda dobre copy czy kreacja i potrafisz zaproponować działanie pasujące do charakteru wyzwania.

(Mile widziane) Doświadczenie w projektach Employer Branding, marketingu rekrutacyjnego lub rekrutacyjnych.
Angielski - min. B2. Część projektów prowadzonych jest na poziomie międzynarodowym. Nie będziemy wspominać o tym, że najświeższej wiedzy często nie znajdziesz po polsku ;)

Polski - min. C2. Z łatwością rozumiesz wszystko, co usłyszysz i przeczytasz. Swoje myśli wyrażasz spontanicznie, płynnie i precyzyjnie.

Poznaj Higher

Kilka słów o nas

Higher to nie firma. Higher to nastawienie.

Zespół niezwykłych osobowości zjednoczył wspólny kierunek. Wyżej. Szybciej. Lepiej. Kręci nas podróż, a nie destynacja. Nie chcemy spędzić życia w fotelu pasażera. Wybieramy trudniejsze ścieżki, bo tylko na nich czujemy, że naprawdę żyjemy. Naszą pasją jest postęp. Prywatny i zawodowy.

Na co dzień łączymy cenionych Pracodawców z najlepszymi Talentami. Unikalna mieszanka HR, marketingu, sprzedaży i IT pozwoliła nam zdobyć wyróżnienie Startupu roku 2017 Uniwersytetu Warszawskiego. Po 7 latach działań możemy poszczycić się gronem elitarnych Partnerów. Współpracujemy m.in. z Accenture, Grupą Żywiec, Nordea, Amazon czy Signify.
Poznaj kulturę współpracy

https://higher.pl/o-nas/

Nasza platforma

https://workate.pl/

Biuro

Brzeska 7/2, Warszawa

Dlaczego warto?

Nie wyobrażamy sobie wspólnego działania bez zaufania. To Ty jesteś panem lub panią czasu i planujesz dzień tak, by zrealizować swoje zadania. Dla nas liczy się produktywność, a nie bezsensowne odsiadywanie godzin. Nie musisz też na każdym kroku pytać kogoś o pozwolenie na podjęcie inicjatywy. Dajemy Ci autonomię podejmowania decyzji zw. z prowadzonymi projektami.
Stań się częścią zespołu tworzącego i realizującego projekty dla największych firm na świecie. Wiele naszych akcji widziałeś/aś, ale nie możemy się nimi pochwalić. Współpracujemy m.in. z Accenture, PwC czy Signify (Philips Lighting). Na tym na pewno nie poprzestaniemy.
Wiele firm pisze o “przyjaznej atmosferze”. My nie musimy. Poczujesz ją już od pierwszego kontaktu, a przede wszystkim - w trakcie całej współpracy.
Proponuj nowe rozwiązania, realizuj własne pomysły, sugeruj zmiany. Dołączając do nas stajesz się częścią firmy. Współtworzysz to środowisko, razem z całym zespołem i masz realny wpływ na kierunek, w którym zmierza Higher.
Nie lubisz jak nic się nie dzieje? Współpracuj w zespole specjalistów. Dzielimy się wiedzą. Zarażamy pomysłami. Nakręcamy do działania. Do dyspozycji masz podręczną biblioteczkę pełną biznesowych inspiracji oraz wewnętrzną bazę wiedzy i szkoleń.

Dołącz do zespołu!

Wypełnij formularz i poczuj, jak zmienia się Twój kierunek

* — pole wymagane

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Higher Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lwowskiej 5/15, 00-660 Warszawa. Więcej informacji można uzyskać na stronie https://higher.pl/rodo lub kontaktując się z naszym inspektorem ochrony danych: rodo@jamano.pl.

Naciśnięcie przycisku APLIKUJ traktujemy jako wyrażenie zgody na udział w rekrutacji i wykorzystanie przez nas w tym celu danych osobowych podanych w CV, w tym danych, których zakres wykracza poza wskazany w klauzuli RODO.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w przyszłych rekrutacjach, zaznacz poniższy checkbox:

Jak wygląda proces rekrutacji?

Analiza CV
Rozmowa telefoniczna
Test online
Rozmowa z Founderami
Sprawdzenie referencji
Decyzja o zatrudnieniu