Brakuje Ci filmów do przyciągania właściwych kandydatów?

Wykorzystaj aplikację współtworzoną z trenerem wystąpień przed kamerą by nagrać angażujące dla kandydatów klipy, ograniczyć stres współpracowników i zoptymalizować koszty walki o najlepsze talenty.

Powstawanie aplikacji wspierane przez
 • Fundusze Europejskie Polska Wschodnia
 • Rzeczpospolita Polska
 • Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Pobierz z Google Play

Pobierz w App Store

Workate to platforma marketingu rekrutacyjnego, pomagająca przyciągać lepiej dopasowanych Kandydatów. Połączenie zoptymalizowanego szablonu ogłoszeń, który potrafi wygenerować do 10x więcej aplikacji, z napędzającymi ruch zwiastunami wideo ofert pracy zapewnia atrakcyjny, wygodny i szybki sposób na wyobrażenie sobie typowego dnia w Twojej firmie.

Ikona
Często brakuje Ci ochotników, gdy w firmie pojawia się pomysł na stworzenie filmu?
Ikona
Przygotowane samodzielnie materiały wychodzą słabo albo sztywno?
Ikona
Nie chcesz wydawać kilku tysięcy złotych na studio filmowe czy agencję marketingową?

Chcesz być wśród pierwszych osób, które uzyskają bezpłatny dostęp?

Dla Twojej firmy

 • Ikona

  Zwiększona skuteczność ofert pracy i reklam rekrutacyjnych

 • Ikona

  Przynajmniej 28x mniejszy koszt stworzenia filmu

 • Ikona

  Stała subskrypcja, prosta do ujęcia w budżecie

Dla Ciebie

 • Ikona

  Lepiej dopasowane do stanowiska profile kandydatów

 • Ikona

  Łatwiejsze zaangażowanie współpracowników w tworzenie filmów

 • Ikona

  Klip gotowy do wykorzystania w ciągu nawet 2 godzin, a nie kilku dni

Dla Kandydatów

 • Ikona

  Łatwiejsza do zrozumienia treść ogłoszenia

 • Ikona

  Możliwość błyskawicznego zapoznania się z ofertą

 • Ikona

  Przyjemniejsze i bardziej ludzkie doświadczenie w procesie rekrutacji

Aplikacja Workate Snap ułatwi zaangażowanie różnych członków zespołu w tworzenie jakościowych treści, pomagających w Twoich codziennych wyzwaniach rekrutacyjnych.

Robienie czegokolwiek po raz pierwszy (szczególnie, gdy efekty potencjalnie mogą zobaczyć tysiące ludzi) generuje u każdego sporo stresu i niepewności. Prowadzi to najczęściej do całkowitego unikania filmów w działaniach rekrutacyjnych lub powstania nerwowego klipu, który dla Kandydatów nie jest zbyt atrakcyjny.

Dlatego w Workate Snap zaszyte zostaną liczne mechanizmy, opracowane wraz z profesjonalnym trenerem wystąpień przed kamerą, które w krótkim czasie zwiększą poziom umiejętności osób stawiających swoje pierwsze kroki w tym obszarze. Zadbamy nie tylko o kompetencje, ale też o swobodę i samopoczucie “aktorów”.

W dobie górującego w internecie ruchu mobilnego i przygotowując się na wchodzące na rynek pracy pokolenie Z, konieczne jest zapewnienie formy, która będzie angażująca, wygodna i dostosowana do oczekiwań nowoczesnych odbiorców. Jesteś gotowy/a?

 

Skąd pomysł?

Świat nieprzerwanie pędzi do przodu. Czy nie masz czasami wrażenia, że rynek pracy trochę odstaje i brakuje podejścia, które byłoby angażujące, wygodne i dostosowane do oczekiwań nowoczesnych odbiorców?

Ogłoszenia, mimo przeniesienia do sfery cyfrowej już ponad 20 lat temu, dalej korzeniami tkwią w czasach papierowych gazet. Podobnie jak sam sposób poszukiwania pracy. Na zmianie tego stanu koncentrować się będzie projekt, na którego stronie właśnie jesteś.

Potencjał naszego podejścia został już doceniony przez szereg firm takich jak Accenture, Grupa Żywiec czy GFT. Przez niektórych zostaliśmy nazwani nawet “odkryciem roku”. Teraz, kolejnymi, planowanymi innowacjami zainteresowała się Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), dając nam szansę na stworzenie czegoś unikalnego, i to w skali światowej.

W centrum uwagi stawiamy skuteczność, nie zapominając o tym, co ludzkie. Przełamywanie kolejnych barier, często znajdujących się jedynie w głowach, inspiruje nas do działania. Szukamy wyzwań – znajdujemy rozwiązania.

W Workate tworzymy technologię z ludzkim sercem.

Chcesz być wśród pierwszych osób, które uzyskają bezpłatny dostęp?

Workate Sp. z o.o. realizuje umowę nr POPW.01.01.02-06-0089/21-00 o dofinansowanie projektu:

„Aplikacja do tworzenia mobilnych zwiastunów ofert pracy w formacie wideo, połączonych z ogłoszeniami przyjaznymi dla kandydatów”

w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020 poddziałania 1.1.2: Rozwój startupów w Polsce Wschodniej.

Podstawowym celem projektu jest zbudowanie aplikacji do tworzenia zwiastunów ofert pracy w formie wideo i połączenie jej z istniejącą platformą. Wprowadzenie takiej funkcjonalności pozwoli na zaoferowanie nowej wartości segmentowi klientów korporacyjnych i dużych firm, ciągle poszukujących lepszej efektywności w obszarze przyciągania kandydatów, a przez to rozwinięcie działalności przedsiębiorstwa na rynku krajowym z późniejszym potencjałem na wyjście na rynki zagraniczne.

Wartość projektu: 1 198 499,60 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 999 956,66 PLN

×