Logo - Live more Pomerania

Montażysta wiązek kablowych

We are reliable

Starogard Gdański
Stabilny pracodawca
Międzynarodowe środowisko
Bogaty pakiet benefitów
Live More Pomerania Watermark

Dlaczego warto?

Wiemy jak ważne jest dla Ciebie stabilne zatrudnienie, dlatego oferujemy współpracę na podstawie umowy o pracę.
W dzisiejszych czasach rozwój zawodowy zapewni Ci bezpieczną przyszłość. Gwarantujemy szereg kursów i szkoleń dopasowanych ściśle do Twojego stanowiska.
Oferujemy kursy językowe - angielski i niemiecki, a także kursy języka polskiego dla cudzoziemców.
Wiemy jak ważna jest dla Ciebie przyszłość Twoja i Twojej rodziny, dlatego oferujemy Ci ubezpieczenie na życie, a także prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich.
Dbamy o dobre samopoczucie, dlatego oferujemy dofinansowanie wakacji, kartę sportową i świeże owoce w biurze.
Wiemy, że masz dużo obowiązków, dlatego rekrutację możemy przeprowadzić w formie telekonferencji.

Jeśli interesuje Cię inne stanowisko niż to zamieszczone w ogłoszeniu to złóż aplikację, a my sprawdzimy co możemy dla Ciebie zrobić.
To czym się kierujemy to wzajemny szacunek i pomoc - wierzymy, że tylko w taki sposób możemy wspólnie osiągnąć przyjazną atmosferę w pracy.

Szczegóły oferty

Umowa o pracę
Ubezpieczenie na życie
Opieka medyczna
Karta sportowa
Imprezy firmowe
Dogodny dojazd autobusem lub rowerem
Świeże owoce
Szkolenia
Bezpieczne środowisko pracy
Dodatkowe dni urlopu dla studentów

Zadania

Będziesz odpowiedzialny za montaż wiązek kablowych dla największych światowych producentów maszyn.
Proponuj nowe rozwiązania, które będą miały wpływ na lepsze funkcjonowanie codziennego życia wielu ludzi, ponieważ produkowane przez Ciebie wiązki trafiają do urządzeń i produktów codziennego użytku.

Oczekiwania

Niezbędne jest wykształcenie minimum zawodowe, a mile widziane będzie średnie techniczne.
Podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Wykonanie kursów i posiadanie uprawnień do kierowania wózkiem widłowym będzie dodatkowym atutem.
Korzystamy z wielu programów, dlatego przyda Ci się znajomość obsługi komputera.

Poznaj AQ Wiring Systems STG

AQ Wiring Systems STG

AQ Wiring Systems STG Sp. z o.o. jest częścią szwedzkiego koncernu o globalnym zasięgu – AQ Group. Firma należy do grona światowych dostawców komponentów i systemów przeznaczonych dla wymagających klientów.

Codziennie ze sprzętu, w którym wykorzystywane są nasze produkty, korzystają miliony ludzi na całym świecie.

Jesteśmy dumni, że wyprodukowane w starogardzkim oddziale wiązki kablowe są stosowane w maszynach rolniczych, leśnych, pojazdach obsługujących lotniska, maszynach pakujących oraz w sprzęcie medycznym ratującym życie.

Posiadamy dwie fabryki w Polsce - w Starogardzie Gdańskim i Łodzi
Zatrudniamy blisko 1.400 osób w Polsce
Współpracujemy z globalnymi markami, m.in. ABB, KRONE, KOMATSU, SCHOPF, SCANIA

Dołącz do nas!

Jak wygląda proces?

Analiza CV
Rozmowa telefoniczna
Interview