Logo - Live more Pomerania

Java Developer

Yours #3cITy adventure awaits!

Trójmiasto
IT
Nauka języków
Elastyczne godziny
Live More Pomerania Watermark

Stack technologiczny

Java
Python
Docker
jQuery
CSS3

Jedna aplikacja, nieograniczone możliwości!

Jeśli jesteś mistrzem Javy szukamy Cię! Zastanawiasz się, dlaczego powinieneś aplikować? Oto dlaczego. . . . aplikujesz raz, a my dostarczymy Twoje CV wszystkim naszym partnerom w Trójmieście, którzy są najlepszymi markami IT poszukującymi genialnych programistów Java.
Jest tylko jeden warunek, musisz być pasjonatem pisania wspaniałego oprogramowania i podejmowania wyzwań związanych z pracą nad produktami używanymi przez miliony użytkowników.
Czy jesteś gotowy, aby przenieść swoją karierę na wyższy poziom?

Twoje obowiązki

Wykorzystaj swoje legendarne umiejętności w Javie i bądź ważnym graczem w pełnym cyklu rozwoju oprogramowania - od pomysłu i koncepcji do projektowania testów i wdrażania. Będziesz pracować nad aplikacjami o dużej objętości i niskich opóźnieniach, z niewielkimi lub zerowymi przestojami lub całkowicie bez nich.
Wykorzystaj swoją wiedzę na temat pisania solidnych i niezawodnych systemów, aby zapewnić wysoką jakość produktu, który nie tylko działa, ale jest bezpieczny i zapewnia niesamowite wrażenia dla użytkownika!
Badaj nowe możliwości i pojawiające się technologie i wdrażaj je w Twoim rozwiązaniu. Możesz go przetestować i podzielić się nim z rówieśnikami. Cel jest prosty - ciągłe doskonalenie.

Czego oczekujemy

Masz wyższe wykształcenie w dziedzinie informatyki.
Masz doskonałe umiejętności w Javie.

Posiadasz biegłość w zakresie co najmniej dwóch następujących technologii i języków programowania, takich jak (ale nie tylko): Spring, REST, MS SQL, bazy danych, AWS, Jenkins, Docker, Lucene, Hibernate, Spring Boots i Python.

Doświadczenie w niektórych podstawowych technologiach frontend, takich jak CSS, Jquery, Json, RON.

Znajomość bibliotek, narzędzi i frameworków z wolnym dostępem do kodu źródłowego, np. w zakresie logowania, okablowania, testowania i budowania.
Jesteś graczem zespołowym i rozumiesz, że współpraca jest kluczem do sukcesu. Potrzeby innych są ważne dla Ciebie i czujesz się podekscytowany wszędzie tam, gdzie masz szansę podzielić się swoją wiedzą.
Poziom B1 lub wyższy. Większość firm komunikuje się i pracuje w języku angielskim.
Jesteś zwinny jak lis i znasz metodyki tworzenia oprogramowania Agile, takie jak XP i Scrum. W swojej pracy wykorzystałeś również Gita i Jirę.

Korzyści

Darmowe kursy językowe
Komfortowe miejsca pracy
Budżet szkoleniowy i edukacyjny
Umowa o pracę
Międzynarodowe projekty
Sponsorowany udział w wydarzeniach i konferencjach
Możliwość realokacji
Praca z domu
Elastyczne godziny pracy
Program Mentoringowy

Dlaczego miałbyś pracować i mieszkać w Trójmieście.

Według badań, eksperci i menedżerowie uznali Trójmiasto za trzeci najatrakcyjniejszy kierunek relokacji w Polsce.

87% pracowników Trójmiasta uważa, że ich warunki pracy i środowisko pracy są dobre. 61% pracowników wskazało Trójmiasto jako najlepsze miejsce do osiedlenia się w Polsce.
Wynagrodzenia w województwie pomorskim należą do najwyższych w kraju. Przeciętne wynagrodzenie w 2018 r. wyniosło 5248,44 zł, co plasuje je na czwartym miejscu w Polsce po województwie mazowieckim, śląskim i dolnośląskim. Jest to szczególnie ważne, ponieważ koszty utrzymania są niskie, a poziom życia w Trójmieście jest wyższy niż w innych miejscach.
Dzięki dużej liczbie inwestycji w województwie pomorskim otwiera się coraz więcej możliwości na różnych stanowiskach pracy. Poziom bezrobocia jest bardzo niski (2,3% w Trójmieście w porównaniu z 5,8% w Polsce), stąd ciągłe zapotrzebowanie na utalentowane osoby.
Życie w województwie pomorskim to doskonała równowaga między możliwościami dużych miast a ciszą i spokojem, jaki oferują małe miasta. Dlatego mieszkańcy są bardziej szczęśliwi i zrelaksowani.
73,7% ludzi uważa się za szczęśliwych lub bardzo szczęśliwych z życia w województwie pomorskim, co czyni nas najszczęśliwszym regionem Polski!
86% ludzi wierzy, że jakość życia w Trójmieście jest dobra, a my nie jesteśmy jedynymi, którzy tak sądzą. Niedawno przeprowadzone przez Numbeo badanie na temat jakości życia w stosunku do kosztów utrzymania uznało Trójmiasto za 33 najlepsze miasto w Europie i 88 na świecie!
Jeśli kochasz naturę, to pokochasz Trójmiasto.
Od lasów ze świetnymi szlakami turystycznymi, przez wzgórza, aż po piaszczyste wydmy, zapierające dech w piersiach plaże i stoki narciarskie - Trójmiasto ma to wszystko!

Jeśli chcesz, możesz nawet wyruszyć z Trójmiasta i udać się na Kaszuby i rozkoszować się niesamowitym Pojezierzem Kaszubskim z zapierającymi dech w piersiach jeziorami leżącymi na wysokości od 149 do 216 metrów nad poziomem morza.
Zawsze będziesz miał wybór rzeczy do zrobienia w Trójmieście.
Trójmiasto jest jednym z najlepiej skomunikowanych miast w Europie pod względem połączeń lotniczych, promowych i autobusowych z innymi miastami w Polsce i Europie. Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy jest trzecim co do wielkości portem lotniczym w Polsce i łączy Trójmiasto z ponad 60 miejscami w Polsce i UE oraz wieloma międzynarodowymi!
Jesteśmy również dobrze skomunikowani promami i rejsami do ponad 10 miejsc na terenie UE i oczywiście Polski Bus i PKP Intercity łączą Państwa z resztą Polski i innymi częściami UE. Trójmiasto wierne swojej historii, jest skrzyżowaniem dla tych, którzy kochają podróżować i odkrywać.
Trójmiasto szybko staje się tyglem kultury. Ostatnie badania pokazują, że w mieście mówi się w ponad 34 językach! Tętniąca życiem mieszanka różnych narodowości gwarantuje, że możesz uczyć się od różnych kultur, spotykać ludzi z całego świata i oczywiście spróbować prawdziwie międzynarodowych smaków!

Odkryj Pomerania

Dołącz do nas!

* — pole wymagane

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Higher Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lwowskiej 5/15, 00-660 Warszawa oraz Agencja Rozwoju Pomorza S.A. z siedzibą przy Al. Grunwaldzkiej 472D, 80-309 Gdańsk. Więcej informacji można uzyskać na stronie https://higher.pl/rodo lub kontaktując się z naszym inspektorem ochrony danych: rodo@jamano.pl.

Naciśnięcie przycisku APLIKUJ traktujemy jako wyrażenie zgody na udział w rekrutacji i wykorzystanie przez nas w tym celu danych osobowych podanych w CV, w tym danych, których zakres wykracza poza wskazany w klauzuli RODO.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w przyszłych rekrutacjach, zaznacz poniższy checkbox: