Logo - Higher

Performance Marketing Specialist

Dołącz do ludzi sięgających wyżej!

Dlaczego Higher?

Stań się częścią zespołu tworzącego i realizującego projekty dla największych firm na świecie. Współpracujemy m.in. z Accenture, Coca-Cola, Microsoft, Grupą Żywiec czy Amazon. Na tym na pewno nie poprzestaniemy.
Wiele firm pisze o “przyjaznej atmosferze”. My nie musimy. Poczujesz ją już od pierwszego kontaktu, a przede wszystkim - w trakcie całej współpracy. Opieramy się na wzajemnym zaufaniu. Wspólnie ustalamy cele, za jakie jesteś odpowiedzialny i dajemy Ci pole do popisu.
Cele każdego projektu są powiązane z przejrzystym systemem premiowym, działającym niezależnie od podstawy wynagrodzenia. Nie ma tu miejsca na niejasne zasady i podejście zależne od humoru przełożonego. Doceniamy zaangażowanie, które przekłada się na efekty. Zawsze.
Bez oporów wymieniamy się pomysłami i opiniami. Na szczerości budujemy naszą siłę. Wiemy, że idee mogą stać się wspaniałe tylko wtedy, gdy rzuci się im wyzwanie.
Proponuj nowe rozwiązania i realizuj własne pomysły. Masz realny wpływ na kierunek, w którym zmierza Higher. Twoje sugestie nie grzęzną gdzieś na jednym z wielu poziomów menedżerów. Współtworzysz to środowisko, razem z całym zespołem. Dołącz do nas w wędrówce na szczyt.
Współpracuj w młodym i prężnym zespole. Dzielimy się wiedzą. Zarażamy pomysłami. Nakręcamy do działania. Ciągłe wyzwania sprawią, że nie znajdziesz lepszych warunków do rozwoju.

Szczegóły oferty

Marketing
Warszawa
Pełen etat
Gwarantowana podstawa
Premie
Forma umowy do wyboru
Szybka rekrutacja
Home office
Elastyczne godziny
Prestiżowi Klienci
Ogólnopolskie projekty
Szkolenia
Klimatyczne biuro
Kameralna atmosfera
Ciekawe lokale w okolicy

Czym się będziesz zajmować?

Przed rozpoczęciem każdego projektu spotykamy się całym zespołem, żeby stworzyć plan działania. Wspólnie kreślimy najważniejsze założenia, dobieramy kanały i podrzucamy sobie pierwsze pomysły na kreacje. Twoje pomysły na promocję dopasowaną pod założoną grupę odbiorców bardzo przydadzą się na tym etapie.
Na bazie wcześniejszych ustaleń generujesz pomysły na reklamy, dzięki którym osiągniesz założone cele kampanii. Od razu bierzesz pod uwagę dostępne formaty i bawisz się ich formą. Potrafisz też jasno przekazać swoje idee grafikowi, aby całość zamknąć w skuteczną kreację.
Po sesji kreatywnej czas na dodanie systematycznego myślenia. W mgnieniu oka stawiasz kampanie w Google Ads, Facebook Ads czy LinkedIn Ads. Błyskasz pomysłowością przy targetowaniu i wykorzystaniu dostępnych funkcji. Obniżasz ryzyko fałszywych kliknięć (click fraud).
Po testach na odpowiedniej liczbie odbiorców udoskonalasz swoje podejście, aby osiągnąć więcej konwersji w przewidzianym budżecie. Wiesz na co najpierw zwrócić uwagę i jakie zmiany będą miały potencjalnie największe przełożenie na efekt.
Ciągle poszukujesz nowych okazji do wykorzystania. Śledzisz trendy. Wypróbowujesz nowe rozwiązania, platformy i podejścia. Cel jest prosty - skuteczność.

Jakie są wymagania?

Masz za sobą minimum 2 lata prowadzenia kampanii internetowych. Wszelkie certyfikaty mile widziane.
Zabawa jednym słowem. Lub kilkoma. Lub setką. Wiesz jak stworzyć coś z niczego i przyciągnąć uwagę ludzi pośród zgiełku nowych mediów. Kreatywne wyzwania to twój żywioł.
Na pomysły patrzysz z odpowiednim dystansem. Wiesz, że nie wszystko pójdzie zgodnie z pierwotnymi założeniami. Wyciągasz konkretne wnioski i optymalizujesz swoje działania na podstawie twardych danych, a nie złudnych przeczuć. Potrafisz korzystać z narzędzi analitycznych (np. Google Analytics).
Potrafisz wejść w skórę potencjalnego Odbiorcy i zrozumieć inny punkt widzenia. Przewidujesz jak odbierze konkretne komunikaty, gdzie mogą pojawić się obawy oraz które korzyści szczególnie odpowiedzą na jego potrzeby. Znajdujesz miejsca, w których najczęściej przebywa i umiejętnie dobierasz kanały dotarcia.
Poziom B2 i wyżej. Przyda Ci się przy tworzeniu tekstów do reklam i prowadzeniu akcji dla międzynarodowych Klientów.

Poznaj Higher

Kilka słów o nas

Higher to nie firma. Higher to nastawienie.

Zespół niezwykłych osobowości zjednoczył wspólny kierunek. Wyżej. Szybciej. Lepiej. Kręci nas podróż, a nie destynacja. Nie chcemy spędzić życia w fotelu pasażera. Wybieramy trudniejsze ścieżki, bo tylko na nich czujemy, że naprawdę żyjemy. Naszą pasją jest postęp. Prywatny i zawodowy.

Na co dzień łączymy cenionych Pracodawców z najlepszymi Talentami. Unikalna mieszanka HR, marketingu, sprzedaży i IT pozwoliła nam zdobyć wyróżnienie Startupu roku 2017 Uniwersytetu Warszawskiego. Po 5 latach działań możemy poszczycić się gronem elitarnych Partnerów. Współpracujemy m.in. z Microsoft, Coca-Cola HBC, Accenture, Orange, Amazon czy PwC.
Nasza platforma

https://workate.pl/

Biuro

Brzeska 7/2, Warszawa

Rozmiar

do 15 osób

Go Higher!

Jak przebiega proces?

Analiza CV
Zadanie online
Rozmowa telefoniczna
Interview
Decyzja o zatrudnieniu