Logo - Higher

Event Manager

Zakończyliśmy rekrutację — zaaplikuj, damy znać jak ją wznowimy :)

Employer Branding
Warszawa
Poziom: Specjalista
Premie

Dlaczego Higher?

Stań się częścią zespołu tworzącego i realizującego projekty dla największych firm na świecie. Współpracujemy m.in. z Accenture, Coca-Cola, Microsoft, Grupą Żywiec czy Amazon. Na tym na pewno nie poprzestaniemy.
Wiele firm pisze o “przyjaznej atmosferze”. My nie musimy. Poczujesz ją już od pierwszego kontaktu, a przede wszystkim - w trakcie całej współpracy. Opieramy się na wzajemnym zaufaniu. Wspólnie ustalamy cele, za jakie jesteś odpowiedzialny i dajemy Ci pole do popisu.
Cele każdego projektu są powiązane z przejrzystym systemem premiowym, działającym niezależnie od podstawy wynagrodzenia. Nie ma tu miejsca na niejasne zasady i podejście zależne od humoru przełożonego. Doceniamy zaangażowanie, które przekłada się na efekty. Zawsze.
Bez oporów wymieniamy się pomysłami i opiniami. Na szczerości budujemy naszą siłę. Wiemy, że idee mogą stać się wspaniałe tylko wtedy, gdy rzuci się im wyzwanie.
Proponuj nowe rozwiązania i realizuj własne pomysły. Masz realny wpływ na kierunek, w którym zmierza Higher. Twoje sugestie nie grzęzną gdzieś na jednym z wielu poziomów menedżerów. Współtworzysz to środowisko, razem z całym zespołem. Dołącz do nas w wędrówce na szczyt.
Współpracuj w młodym i prężnym zespole. Dzielimy się wiedzą. Zarażamy pomysłami. Nakręcamy do działania. Ciągłe wyzwania sprawią, że nie znajdziesz lepszych warunków do rozwoju.

Szczegóły oferty

Employer Branding
Warszawa
Szybka rekrutacja
Home office
Elastyczne godziny
Gwarantowana podstawa
Premie
Prestiżowi Klienci
Ogólnopolskie projekty
Szybki awans
Mentor
Szkolenia
Klimatyczne biuro
Kameralna atmosfera
Ciekawe lokale w okolicy

Czym się zajmiesz?

Od Klienta dostajemy cel, reszta jest w Twoich rękach. Charakter eventu, lokalizacja, data czy promocja są planowane przez Ciebie, a wkrótce staną się rzeczywistością. Czym nietypowym zaskoczysz się przy kolejnym wydarzeniu?
Po klepnięciu planu i harmonogramu działań zaczynasz wprowadzać swój pomysł w życie. Zgrywasz ze sobą wszystkie elementy, tak by w dniu wydarzenia martwić się o jak najmniejszą ilość rzeczy. Przeciwdziałasz, nie reagujesz.
Wszystkie eventy tracą sens bez jednego, kluczowego elementu – Uczestników. Od początku tak planujesz formę spotkania by ludzie walili drzwiami, oknami i kominami. Muszą się jednak jakoś o nim dowiedzieć. Jesteś od tego, by odpowiednie osoby nawet we własnej lodówce znalazły informację o tym wydarzeniu.
Mimo najlepszego przygotowania i siedmiu testów sprzętu zawsze zdarzy się coś nieprzewidzianego. Masz licencję na ubijanie takich chochlików. W obliczu nagłych wyzwań zachowujesz zimną krew i szybko gasisz pożary.
Każdy projekt kończysz podsumowaniem i analizą najważniejszych statystyk. Zebranie spostrzeżeń od Uczestników i osób współtworzących z Tobą event pozwolą następnym razem stworzyć coś jeszcze bardziej wyjątkowego.

Jakie są oczekiwania?

Masz za sobą przynajmniej 2 lata doświadczenia w organizowaniu eventów dowolnego rodzaju. Nie raz przeszedłeś przez tworzenie wydarzenia od A do Z i wiesz na jakie aspekty zwrócić szczególną uwagę.
Wiesz jak zgrać wszystkie prace i zewnętrznych dostawców, by wydarzenie przeszło bez większych przeszkód, a jego Uczestnicy byli wniebowzięci.
Od dziecka lubisz ustawiać poszczególne elementy, które spajasz w harmoniczną całość. Szczególną przyjemność sprawia Ci zobaczenie jak systematyczne podejście doprowadza Twoją wizję do ziszczenia.
W obliczu nieprzewidzianych wyzwań zachowujesz spokój i profesjonalizm, nawet gdy innym puszczają nerwy. Z klasą rozwiązujesz trudne sytuacje.

Poznaj Higher

Kilka słów o nas

Higher to nie firma. Higher to nastawienie.

Zespół niezwykłych osobowości zjednoczył wspólny kierunek. Wyżej. Szybciej. Lepiej. Kręci nas podróż, a nie destynacja. Nie chcemy spędzić życia w fotelu pasażera. Wybieramy trudniejsze ścieżki, bo tylko na nich czujemy, że naprawdę żyjemy. Naszą pasją jest postęp. Prywatny i zawodowy.

Na co dzień łączymy cenionych Pracodawców z najlepszymi Talentami. Unikalna mieszanka HR, marketingu, sprzedaży i IT pozwoliła nam zdobyć wyróżnienie Startupu roku 2017 Uniwersytetu Warszawskiego. Po 5 latach działań możemy poszczycić się gronem elitarnych Partnerów. Współpracujemy m.in. z Microsoft, Coca-Cola HBC, Accenture, Orange, Amazon czy PwC.
Nasza platforma

https://workate.pl/

Biuro

Brzeska 7/2, Warszawa

Rozmiar

do 15 osób

Go Higher!

Jak przebiega proces?

Analiza CV
Zadanie online
Rozmowa telefoniczna
Interview
Decyzja o zatrudnieniu