Logo - Higher

Employer Branding Specialist

Zakończyliśmy rekrutację — zaaplikuj, damy znać jak ją wznowimy :)

Employer Branding
Warszawa
Poziom: Specjalista
Premie

Dlaczego Higher?

Stań się częścią zespołu tworzącego i realizującego projekty dla największych firm na świecie. Współpracujemy m.in. z Accenture, Coca-Cola, Microsoft, Grupą Żywiec czy Amazon. Na tym na pewno nie poprzestaniemy.
Wiele firm pisze o “przyjaznej atmosferze”. My nie musimy. Poczujesz ją już od pierwszego kontaktu, a przede wszystkim - w trakcie całej współpracy. Opieramy się na wzajemnym zaufaniu. Wspólnie ustalamy cele, za jakie jesteś odpowiedzialny i dajemy Ci pole do popisu.
Cele każdego projektu są powiązane z przejrzystym systemem premiowym, działającym niezależnie od podstawy wynagrodzenia. Nie ma tu miejsca na niejasne zasady i podejście zależne od humoru przełożonego. Doceniamy zaangażowanie, które przekłada się na efekty. Zawsze.
Bez oporów wymieniamy się pomysłami i opiniami. Na szczerości budujemy naszą siłę. Wiemy, że idee mogą stać się wspaniałe tylko wtedy, gdy rzuci się im wyzwanie.
Proponuj nowe rozwiązania i realizuj własne pomysły. Masz realny wpływ na kierunek, w którym zmierza Higher. Twoje sugestie nie grzęzną gdzieś na jednym z wielu poziomów menedżerów. Współtworzysz to środowisko, razem z całym zespołem. Dołącz do nas w wędrówce na szczyt.
Współpracuj w młodym i prężnym zespole. Dzielimy się wiedzą. Zarażamy pomysłami. Nakręcamy do działania. Ciągłe wyzwania sprawią, że nie znajdziesz lepszych warunków do rozwoju.

Szczegóły oferty

Employer Branding
Warszawa
Szybka rekrutacja
Home office
Elastyczne godziny
Gwarantowana podstawa
Premie
Prestiżowi Klienci
Ogólnopolskie projekty
Szybki awans
Mentor
Szkolenia
Klimatyczne biuro
Kameralna atmosfera
Ciekawe lokale w okolicy

Co będziesz robić?

Pod swoje skrzydła dostajesz projekt, któremu możesz nadać kształt samodzielnie lub wraz z zespołem. Uczestniczysz we wszystkich działaniach od generowania pomysłów po realizację. To idealna możliwość wprowadzenia własnych rozwiązań w życie. Nawet tych najbardziej szalonych.
Od samego początku istnienia jedną z przyświecających nam wartości jest skuteczność. Zawsze dostarczamy to, do czego się zobowiązaliśmy. Tego będziemy oczekiwać od Ciebie. Twoje osiągnięcia docenimy atrakcyjną premią.
Wszystkie poczynania oceniasz przez pryzmat danych. To na nich opierasz dalsze decyzje. Częste sprawdzanie założeń pozwala na szybką naukę i efekty, o którym innym się nie śniło.
Podejmujesz wewnętrzne inicjatywy, które budują siłę naszej firmy. To w końcu świetny poligon doświadczalny. Dbasz o spójny wizerunek Higher w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn).

Jakie są oczekiwania?

Ciężko Ci już wrócić do „normalnego” odbioru rzeczywistości. Nie raz przeszedłeś/łaś przez pełen proces wprowadzania nowego projektu – od zdefiniowania Odbiorców i ich potrzeb do finalnego naganiania niesfornych leadów, żeby zrobić target.
Kochasz dynamikę prowadzenia różnych projektów dla kilku Klientów. Nowe przedsięwzięcia rozwijają twój sposób myślenia i poszerzają posiadany arsenał umiejętności. Masz za sobą przynajmniej 3 lata działań w agencji marketingowej, PRowej lub employer brandingowej.
Zabawa jednym słowem. Lub kilkoma. Lub setką. Wiesz jak stworzyć coś z niczego i przyciągnąć uwagę ludzi pośród zgiełku nowych mediów. Kreatywne wyzwania to twój żywioł.
Potrafisz wejść w skórę potencjalnego Odbiorcy i zrozumieć jego punkt widzenia. Przewidujesz jak odbierze konkretne komunikaty, gdzie mogą pojawić się obawy oraz które korzyści szczególnie wpisują się w jego potrzeby.
Na pomysły patrzysz z odpowiednim dystansem. Wiesz, że nie wszystko pójdzie zgodnie z pierwotnymi założeniami. Wyciągasz konkretne wnioski i optymalizujesz swoje działania na podstawie twardych danych, a nie złudnych przeczuć.
Poziom B2 i wyżej. Przyda Ci się przy tworzeniu tekstów do reklam i prowadzeniu akcji dla międzynarodowych Klientów.

Poznaj Higher

Kilka słów o nas

Higher to nie firma. Higher to nastawienie.

Zespół niezwykłych osobowości zjednoczył wspólny kierunek. Wyżej. Szybciej. Lepiej. Kręci nas podróż, a nie destynacja. Nie chcemy spędzić życia w fotelu pasażera. Wybieramy trudniejsze ścieżki, bo tylko na nich czujemy, że naprawdę żyjemy. Naszą pasją jest postęp. Prywatny i zawodowy.

Na co dzień łączymy cenionych Pracodawców z najlepszymi Talentami. Unikalna mieszanka HR, marketingu, sprzedaży i IT pozwoliła nam zdobyć wyróżnienie Startupu roku 2017 Uniwersytetu Warszawskiego. Po 3 latach działań możemy poszczycić się gronem elitarnych Partnerów. Współpracujemy m.in. z Microsoft, Coca-Cola HBC, Accenture, Orange, Amazon czy PwC.
Biuro

Brzeska 7/2, Warszawa

Rozmiar

do 10 osób

Go Higher!

Jak przebiega proces?

Analiza CV
Zadanie online
Rozmowa telefoniczna
Interview
Decyzja o zatrudnieniu