Logo - Higher

Copywriter

Zakończyliśmy rekrutację — zaaplikuj, damy znać jak ją wznowimy :)

Warszawa
Employer Branding
Praca zdalna
Elastyczne godziny
Forma umowy do wyboru

Dlaczego Higher?

Nie wyobrażamy sobie wspólnego działania bez zaufania. To Ty jesteś panem lub panią czasu i planujesz dzień tak, by zrealizować swoje zadania. Dla nas liczy się produktywność, a nie bezsensowne odsiadywanie godzin. Nie musisz też na każdym kroku pytać kogoś o pozwolenie na podjęcie inicjatywy. Dajemy Ci autonomię podejmowania decyzji zw. z prowadzonymi projektami.
Stań się częścią agencji marketingu rekrutacyjnego tworzącej i realizującej projekty dla największych firm na świecie. Współpracujemy m.in. z Coca-Cola, Amazon, PwC, Microsoft czy Accenture.
Istniejemy już od ponad 5 lat i nawet podczas pandemii ciągle się rozwijamy. W obliczu gwałtownych zmian zwinnie dopasowujemy się do potrzeb rynku. Obecnie Higher współtworzy więcej osób, niż kiedykolwiek wcześniej. A kolejne projekty zapowiadają, że na tym nie koniec :)
Lubimy otaczać się ludźmi, którzy od życia prywatnego i zawodowego nie tylko chcą czegoś więcej, ale też w każdym z tych obszarów bije od nich konstruktywna energia. Do wszelkich relacji wewnątrz zespołu, z Klientami czy podwykonawcami podchodzimy po partnersku. Nastawienie pełne empatii i szacunku pomaga nam zrozumieć inną perspektywę oraz zawsze znaleźć wspólny cel. Chcemy współtworzyć miejsce, w których praca jest realną przyjemnością. Bo wolimy szklanki pełne, a nie puste.
Proponuj nowe rozwiązania, realizuj własne pomysły, sugeruj zmiany. Dołączając do nas stajesz się częścią firmy. Współtworzysz to środowisko, razem z całym zespołem i masz realny wpływ na kierunek, w którym zmierza Higher.
Dzielimy się wiedzą. Zarażamy pomysłami. Nakręcamy do działania. Do dyspozycji masz podręczną biblioteczkę (ponad 120 pozycji) pełną biznesowych inspiracji, wewnętrzną bazę wiedzy, cotygodniowe spotkania zespołu podnoszące kompetencje w wybranym obszarze i wsparcie doświadczonego managera. Po prostu - Go Higher!

Szczegóły oferty

Employer Branding
Praca zdalna
Elastyczne godziny
Pełen etat
Szybka rekrutacja
Prestiżowi Klienci
Międzynarodowe projekty
Rozwijająca się i stabilna firma
Koszystamy z nowoczesnych technologii
Dynamiczny rozwój
Forma umowy do wyboru
Szkolenia
Klimatyczne biuro
Kameralna atmosfera
Ciekawe lokale w okolicy

Czym się będziesz zajmować?

Wszystko zaczyna się od Klienta i problemu, z jakim się mierzy. To do nas należy opracowanie pomysłów realizujących jasno określony cel. Na podstawie researchu, dokładnego zbadania problemu i rozpoznania grupy odbiorców generujesz szereg możliwych podejść. Sięgasz po nowe rozwiązania, a także sprawdzone metody.
W ramach przygotowania poszukujesz szczegółowych informacji o odbiorcach, ich nawykach i czynnikach, które stoją u podłoża ich zachowań. Nie strzelasz w ciemno. Opierasz się na konkretnych danych.
Potrafisz zbudować obietnicę korzyści, która trafi w potrzeby określonych odbiorców i sprawi, że nie będą mogli oprzeć się danemu wydarzeniu, wyzwaniu czy ofercie pracy. Z łatwością wyłuskujesz unikalny element planowanego projektu, który sprawi, że sama promocja pójdzie jak z płatka.
Na bazie ustaleń generujesz pomysły na reklamy, dzięki którym osiągniemy założone cele projektu. Od razu bierzesz pod uwagę dostępne formaty i bawisz się ich formą. Umiesz też jasno przekazać swoje idee grafikowi, aby całość zamknąć w skuteczną kreację.
Przeprowadzasz metamorfozę wszystkich zebranych materiałów, notatek i treści w teksty, które są proste, zrozumiałe oraz użyteczne. Wycinasz zbędne informacje, stawiając na esencję. Jesteś bezlitosnym czempionem konkretu w krainie lania wody.
Za pomocą prostych narzędzi budujesz landing page i szablony maili. Bez obaw :) Nie wymagamy znajomości kodowania. Opracowaliśmy metodę, w której jedyne, czego potrzebujesz to wyczucie estetyczne i wiedza o optymalizacji konwersji.
Nasze SM to grobowce, bo nikt w natłoku projektów nie miał czasu się nimi zająć. Stworzysz plan na treści i raz na jakiś czas wrzucisz na kanały mały update, żeby pokazać, że żyjemy :)

Jakie są wymagania?

Kochasz dynamikę prowadzenia różnych projektów dla kilku Klientów. Masz za sobą przynajmniej 2 lata działań w agencji marketingowej, PRowej lub employer brandingowej przy projektach digitalowych.
Zabawa jednym słowem. Lub kilkoma. Lub setką. Wiesz jak stworzyć coś z niczego i przyciągnąć uwagę ludzi pośród zgiełku nowych mediów. Kreatywne wyzwania to Twój żywioł.
Wstyd się przyznać, ale trochę jesteś od tego uzależniony. Uwielbiasz znajdować się w sytuacjach, z którymi nie miałeś wcześniej do czynienia i poszukiwać metod na ich rozwiązanie. Dodatkowa presja czasowa dodaje pikanterii, która Cię motywuje.
Poziom B2 i wyżej. Część projektów to projekty międzynarodowe, które wymagają prowadzenia komunikacji marketingowej w języku angielskim. Może nie jesteś nativem, ale pisanie tekstów do reklam czy dłuższych opisów na strony nie stanowi dla Ciebie wyzwania.
Gdy potrzebujesz jakiejś informacji lub inspiracji to ją znajdziesz. Twój zmysł od razu podpowiada Ci potencjalne źródła, a jeżeli w nich nie pojawi się nic interesującego to pozostaje tajna broń - zaawansowana znajomość z wujkiem Google nigdy jeszcze Cię nie zawiodła.
Po jednym spojrzeniu jesteś w stanie stwierdzić czy coś “siedzi” czy nie. Znasz podstawy rządzące designem i masz szczególnie czułe oko na pięknie przeplatające się detale.
Potrafisz wejść w skórę potencjalnego odbiorcy i zrozumieć inny punkt widzenia. Przewidujesz jak odbierze konkretne komunikaty, gdzie mogą pojawić się obawy oraz które korzyści szczególnie odpowiedzą na jego potrzeby.

Poznaj Higher

Kilka słów o nas

Higher to nie firma. Higher to nastawienie.

Zespół niezwykłych osobowości zjednoczył wspólny kierunek. Wyżej. Szybciej. Lepiej. Kręci nas podróż, a nie destynacja. Nie chcemy spędzić życia w fotelu pasażera. Wybieramy trudniejsze ścieżki, bo tylko na nich czujemy, że naprawdę żyjemy. Naszą pasją jest postęp. Prywatny i zawodowy.

Na co dzień łączymy cenionych Pracodawców z najlepszymi Talentami. Unikalna mieszanka HR, marketingu, sprzedaży i IT pozwoliła nam zdobyć wyróżnienie Startupu roku 2017 Uniwersytetu Warszawskiego. Po 5 latach działań możemy poszczycić się gronem elitarnych Partnerów. Współpracujemy m.in. z Microsoft, Coca-Cola HBC, Accenture, Orange, Amazon czy PwC.
Nasza platforma

https://workate.pl/

Biuro

Brzeska 7/2, Warszawa

Rozmiar

do 15 osób

Go Higher!

Jak przebiega proces?

Aplikacja
Przesłanie portfolio
Zadanie online
Rozmowa telefoniczna
Interview
Decyzja o zatrudnieniu