Logo - Higher

Backend Developer Intern

Wejdź w Świat Nowoczesnych Technologii

Python
Staż płatny
Praca zdalna
Warszawa

Dlaczego Higher?

Traktujemy poważnie inwestycję w Twoją osobę, dlatego zależy nam abyś na stażu nie tylko "liznął", ale zgłębił języki programowania i technologie takie jak: Python, Django, GraphQL, Webhooks, Celery, Docker, Docker Swarm, AWS, NGINX a także współpracę z Frontendem: Javascript, React.js, GraphQL, Webpack …
Pod okiem starszego programisty przejdziesz ścieżkę rozwoju znacznie szybciej, bo wszystkie odpowiedzi będziesz miał pod ręką. Szybko zrozumiesz, co jest najważniejsze i zdobędziesz niezbędne podstawy do tworzenia dużych aplikacji pod kątem front-end.
Lubimy się spotykać, ale daleko nam od oficjalnych office hours. Najlepiej pracuje Ci się w cichej bibliotece, wygodnym fotelu w kawiarni albo ławce na świeżym powietrzu? W porządku. Będziesz i tak na bieżąco, bo o wszystkim piszemy na Slacku.
Korpo to nie Twoja bajka? Nie tylko w muzyce i kinie zawsze przyciągała Cię alternatywa? Przyłącz się do startupu roku 2017 Uniwersytetu Warszawskiego i poczuj klimat bez ograniczeń.
Współtwórz nowe rozwiązania i realizuj własne pomysły. Masz realny wpływ na kierunek, w którym zmierza Higher. Zacznij z nami przecierać szlaki podczas tej dzikiej wędrówki na szczyt.
Współpracuj w młodym i prężnym zespole. Dzielimy się wiedzą. Zarażamy pomysłami. Nakręcamy do działania. Ciągłe wyzwania sprawią, że nie znajdziesz lepszych warunków do rozwoju.

Szczegóły oferty

Python
Django
GraphQL
Staż płatny
Home office
Elastyczne godziny
Mentor
Szkolenia
Szybki awans
Imprezy firmowe

Co będziesz robić?

Pierwszy krok: przygotujemy dla Ciebie ścieżkę wprowadzającą podzieloną na etapy. Otrzymasz materiały potrzebne do szybkiego poznania technologii, w których pracujemy. Każdy etap kończymy podsumowaniem wiedzy, którą przyswoiłeś lub mini-projektem – wszystko pod okiem doświadczonego Mentora.
Krok drugi: otrzymasz samodzielny projekt wprowadzający wraz z konkretnymi wytycznymi i wskazówkami. Cały czas możesz korzystać z pełnego wsparcia zespołu przy realizacji.
Krok trzeci: po ukończonym projekcie wprowadzającym, przejdziemy do regularnej pracy nad rozwojem systemu informatycznego rozwijanego w ramach Higher. Będziesz odpowiedzialny za wybrane komponenty całego rozwiązania.

Jakie są oczekiwania?

Znajomość programowania w języku Python. Idealnie jeżeli znasz w jakimś stopniu Django, ale nie jest to wymagane :)
Pierwsze doświadczenia z budową systemów masz już za sobą. Niezależnie czy tworzyłeś coś samodzielnie, ze znajomym czy w ramach projektu na studiach.
Poszukujemy osób ambitnych, które chcą stać się prawdziwymi ekspertami w swojej dziedzinie. Wolisz biec, gdy wszyscy inni powłóczą nogami? W Naszej dynamicznej kulturze poczują się jak ryba w wodzie.
Komunikacja w języku angielskim nie sprawia Ci problemów. Wszelką dokumentację i materiały przygotowawcze otrzymasz właśnie w tym języku.
Dodatkowym atutem z Twojej strony będzie ukończenie studiów technicznych (lub aktualne studiowanie) oraz znajomość dowolnej technologii, w której pracujemy: Python, Django, GraphQL, Javascript, Node, Docker.

A jeżeli już tu patrzysz i chcesz do nas aplikować to przygotuj odpowiedzi na te pytania:
Co to jest MVC?
Jaka jest różnica między "for" i "while"? Jakie inne pętle znasz?
Co to jest "POST", a co to "GET"?
Co to jest REST i czym się różni od GraphQL?

Poznaj Higher

Kilka słów o nas

Higher to nie firma. Higher to nastawienie.

Zespół niezwykłych osobowości zjednoczył wspólny kierunek. Wyżej. Szybciej. Lepiej. Kręci nas podróż, a nie destynacja. Nie chcemy spędzić życia w fotelu pasażera. Wybieramy trudniejsze ścieżki, bo tylko na nich czujemy, że naprawdę żyjemy. Naszą pasją jest postęp. Prywatny i zawodowy.

Na co dzień łączymy cenionych Pracodawców z najlepszymi Talentami. Unikalna mieszanka HR, marketingu, sprzedaży i IT pozwoliła nam zdobyć wyróżnienie Startupu roku 2017 Uniwersytetu Warszawskiego. Po 3 latach działań możemy poszczycić się gronem elitarnych Partnerów. Współpracujemy m.in. z Microsoft, Coca-Cola HBC, Accenture, Orange, Amazon czy PwC.
www

http://higher.pl/

Biuro

Brzeska 7/2, Warszawa

Rozmiar

do 10 osób

Dołącz do zespołu!

Wypełnij formularz i poczuj, jak zmienia się Twój kierunek

* — pole wymagane

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Higher Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lwowskiej 5/15, 00-660 Warszawa. Więcej informacji można uzyskać na stronie https://higher.pl/rodo lub kontaktując się z naszym inspektorem ochrony danych: rodo@jamano.pl.

Naciśnięcie przycisku APLIKUJ traktujemy jako wyrażenie zgody na udział w rekrutacji i wykorzystanie przez nas w tym celu danych osobowych podanych w CV, w tym danych, których zakres wykracza poza wskazany w klauzuli RODO.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w przyszłych rekrutacjach, zaznacz poniższy checkbox:

Jak wygląda proces?

Analiza CV
Wyzwanie online
Techniczna rozmowa rekrutacyjna
Rozmowa rekrutacyjna z managerem