Logo - Higher

Account Manager

Rozwijaj z nami platformę rekrutacyjną przyszłości

Sprzedaż
Warszawa
Poziom: Specjalista
Premie

Dlaczego Higher?

Twoje cele powiązane są z przejrzystym systemem premiowym. Nie ma tu miejsca na niejasne zasady i uznaniowe podejście. Doceniamy zaangażowanie, które przekłada się na efekty. Zawsze.
Jesteśmy grupą profesjonalistów zjednoczonych przez wspólnie ustalone i mierzalne cele. Budujemy kulturę opartą na zaufaniu, daleką od polskich standardów. Taki styl daje każdemu bardzo dużą swobodę i odpowiedzialność. Nie spotkasz tu menadżerów kontrolujących Cię na każdym kroku.
Stań się częścią zespołu tworzącego i realizującego projekty dla największych firm na świecie. Współpracujemy m.in. z Coca-Cola, Amazon, PwC, Microsoft czy Accenture. Na tym na pewno nie poprzestaniemy.
Korpo to nie Twoja bajka? Nie tylko w muzyce i kinie zawsze przyciągała Cię alternatywa? Przyłącz się do startupu roku 2017 Uniwersytetu Warszawskiego i poczuj klimat bez ograniczeń.
Współtwórz nowe rozwiązania i realizuj własne pomysły. Masz realny wpływ na kierunek, w którym zmierza Higher. Zacznij z nami przecierać szlaki na szczyt.
Współpracuj w młodym i prężnym zespole. Dzielimy się wiedzą. Zarażamy pomysłami. Nakręcamy do działania. Ciągłe wyzwania sprawią, że nie znajdziesz lepszych warunków do rozwoju.

Szczegóły oferty

Employer Branding
Warszawa
Szybka rekrutacja
Home office
Elastyczne godziny
Gwarantowana podstawa
Premie
Prestiżowi Klienci
Ogólnopolskie projekty
Szybki awans
Mentor
Szkolenia
Klimatyczne biuro
Kameralna atmosfera
Ciekawe lokale w okolicy

Czym się zajmiesz?

Aktywnie poszukujesz nowych źródeł Klientów, których potrzeby spełnia platforma Workate. Wychodzisz z inicjatywą i prowadzisz najróżniejszego rodzaju działania online, spotkania osobiste, wideokonferencje czy po prostu rozmowy telefoniczne. Bierzesz też udział w konferencjach branżowych, na których pojawiają się firmy z największą skłonnością do rozpoczęcia współpracy. Osiągasz wspólnie zaplanowane cele miesięcznie i kwartalne.
Działania podejmujesz z głową i ciągle monitorujesz rentowność poszczególnych kanałów sprzedaży. Opierasz się na danych, a nie przeczuciach.
Obserwujesz w jaki sposób Klienci korzystają z Workate, na jakim etapie najczęściej się zatrzymują i podajesz im pomocną dłoń w odpowiedniej chwili, by osiągali swoje cele. Przejmujesz odpowiedzialność za rozwiązanie ich problemów. Utrzymujesz zaangażowanie Użytkowników (ograniczasz churn).
Po zetknięciu się z problemem Użytkownika czy sugestią nie poprzestajesz na jego jednorazowym rozwiązaniu. Razem z zespołem proponujesz wyjście, które na zawsze go usunie lub pozwoli Klientom samodzielnie z nim sobie poradzić. Dzięki temu polepszasz też doświadczenia Klientów korzystających z platformy.

Jakie są oczekiwania?

Lubisz mieć wyznaczony punkt docelowy i sam wytyczasz sobie do niego ścieżkę. Świetnie odnajdujesz się w kreatywnym chaosie młodych organizacji. Dostrzegasz okazje biznesowe, wykorzystujesz je i doprowadzasz do zysku firmy, z którego czerpiesz realne korzyści.
Łatwo nawiązujesz kontakt z drugą, nawet zupełnie Ci nieznaną, osobą. Umiesz aktywnie słuchać i szybko skracasz dystans. Reagujesz na pojawiające się w trakcie rozmowy potrzeby. Potrafisz w przekonujący sposób przekazać każdą informację.
We wszystkim stosujesz zasadę win-win. Budujesz długotrwałe relacje biznesowe. Koncentrujesz się na dalekim horyzoncie, a nie tylko tym co tu i teraz.
Masz wyrobione nawyki, które pomagają Ci poruszać się przez proces sprzedaży. Na bieżąco spisujesz wnioski i zbierasz dane pomocne w nawiązywaniu relacji. A ponad wszystko - zawsze dotrzymujesz obietnic złożonych Klientowi.
Początkowe porażki i odmowy Klientów są dla Ciebie motorem napędowym. Rzadko się zniechęcasz. Każde wyzwanie podejmujesz z uśmiechem i swoim optymizmem potrafisz zarazić innych.

Poznaj Higher

Kilka słów o nas

Higher to nie firma. Higher to nastawienie.

Zespół niezwykłych osobowości zjednoczył wspólny kierunek. Wyżej. Szybciej. Lepiej. Kręci nas podróż, a nie destynacja. Nie chcemy spędzić życia w fotelu pasażera. Wybieramy trudniejsze ścieżki, bo tylko na nich czujemy, że naprawdę żyjemy. Naszą pasją jest postęp. Prywatny i zawodowy.

Na co dzień łączymy cenionych Pracodawców z najlepszymi Talentami. Unikalna mieszanka HR, marketingu, sprzedaży i IT pozwoliła nam zdobyć wyróżnienie Startupu roku 2017 Uniwersytetu Warszawskiego. Po 5 latach działań możemy poszczycić się gronem elitarnych Partnerów. Współpracujemy m.in. z Microsoft, Coca-Cola HBC, Accenture, Orange, Amazon czy PwC.
Nasza platforma

https://workate.pl/

Biuro

Brzeska 7/2, Warszawa

Rozmiar

do 15 osób

Go Higher!

Jak przebiega proces?

Analiza CV
Zadanie online
Rozmowa telefoniczna
Interview
Decyzja o zatrudnieniu