Logo - GFT

Mid/Senior/Lead Java Developer

Porozmawiajmy kodem... korzyści.

UoP: 10 000 - 26 000 PLN B2B 110 – 190 PLN/h
Umowa o pracę / B2B
Pracuj w biurze lub zdalnie
Pracuj z ekspertami
Rozwijaj się w Cloud

Dlaczego GFT?

Będziesz pracować i uczyć się od najlepszych ekspertów IT. Dołączysz do załogi doświadczonych inżynierów: 60% naszych pracowników to specjaliści na poziomie seniorskim i eksperckim.
Wesprzemy Cię w rozwijaniu Twoich kompetencji chmurowych. Mamy dla Ciebie programy szkoleniowe, certyfikacje, wewnętrzne społeczności ekspertów.  Posiadamy silne partnerstwa z czołowymi dostawcami chmury: Google, Amazon i Microsoft - jesteśmy numerem jeden w Polsce pod względem liczby certyfikatów GCP. Oprócz GCP możesz także rozwijać się w AWS lub Azure.
Nasze wewnętrzne społeczności eksperckie zapewniają komfortowe środowisko, w którym możesz rozwijać swoje umiejętności w obszarach takich jak: Cloud, AI, Virtual Banking, Big Data, Blockchain, Industry 4.1, Next Generation Banking. W 2021 roku #teamGFT uzyskał aż 97 certyfikatów z AWS, GCP, Azure, Kubernetes, Terraform, Java.
U nas każdy może zorganizować swoje szkolenie lub community, a chętnych nie brakuje. Lubimy dzielić się wiedzą i często to robimy - nasze wewnętrzne webinary gromadzą zwykle kilkaset zainteresowanych osób!
Będziesz pracować w stabilnej firmie, która jest cenioną częścią międzynarodowej grupy. Korzystamy z różnorodnych technologii i języków programowania, przy projektach dla największych instytucji finansowych na świecie, sektora przemysłu oraz branży ubezpieczeń.
Jako część GFT Group, stanowimy międzynarodową organizację, jednak osadzoną w lokalnej atmosferze i realiach. Pracujemy nad projektami światowej klasy, ale w kuluarach opowiadamy żarty z polskich komedii, a ściany naszych biur to hołd dla autorów rodzimych komiksów (musicie to zobaczyć!).
Ludzie na pierwszym miejscu. Tu nie chodzi o owocowe czwartki i kawę w biurze. Dbamy o stabilność i poczucie bezpieczeństwa, dobrą atmosferę, równe traktowanie oraz warunki do rozwoju. Wspólne pasje realizujemy w ramach GFT TRIBES. To zespoły, które łączy wspólna pasja i zainteresowania, a które przy okazji wspierają wybrany cel charytatywny. Organizujemy najlepsze imprezy integracyjne, o których długo się mówi i których nigdy się nie zapomina: Czwartkowe Happy Hours, Summer Event, New Year's Party, Coroczna Gala GFT Values Awards. Poza imprezami cyklicznymi świętujemy z okazji awansów, firmowych rocznic, 5-cio i 10-lecia osób w #teamGFT, małe i duże sukcesy i spotykamy się na wieczorkach z grami konsolowymi i planszowymi. Słowem - u nas wiele okazji jest dobrych, by świętować! :)

Co możemy Ci zaoferować?

Różnorodne technologicznie projekty
Know-how ekspertów GFT
Certyfikacje
Indywidualne programy szkoleniowe online
Konkurencyjne wynagrodzenie
Zżyta firmowa społeczność
Eventy integracyjne
Dwa monitory do pracy z domu
Soft Skills Program/Program Mentoringowy
Udział w konferencjach
Lekcje języków obcych (angielski, niemiecki, hiszpański, włoski oraz francuski)
Platforma e-learningowa
Prywatne ubezpieczenie medyczne i na życie
Pakiet sportowo-rekreacyjny
System kafeteryjny Worksmile

Twoje zadania

Do Twoich obowiązków jako Mid/Senior Java Developer należeć będzie implementacja wysokiej klasy rozwiązań technologicznych dla liderów z branży finansowej czy ubezpieczeniowej.
Przeprowadzaj testy modułowe, twórz dokumentację techniczną. Wyniki rozliczasz bezpośrednio z Team Leaderem.
Zwinnie konsultuj, twórz i wdrażaj rozwiązania IT dla największych na świecie banków, firm z branży ubezpieczeń i przemysłu. Współpracuj z innymi członkami zespołu. Analizuj efekty swojej pracy. Planuj, realizuj, działaj.

Czego oczekujemy?

Perfekcyjnie odnajdziesz się na tym stanowisku, jeśli masz przynajmniej dwa lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu w Javie.
Spring, Hibernate i JUnit są Ci znane? Korzystasz z narzędzi CI/CD? Witamy w zespole!
Wiesz, czym charakteryzują się w teorii i praktyce rozwiązania takie jak messaging i Web Services? Udowodnij to nam i sobie już w trakcie wykonywania działań.
Dobra znajomość języka pomoże Ci w codziennej pracy z klientami anglojęzycznymi.
▪ Praktyczne doświadczenie z AWS lub GCP
▪ Znajomość JIRA
▪ Znajomość Oracle lub SQL Server
▪ Znajomość metodologii Test Driven Development
▪ Wiedza z zakresu Agile (Scrum lub Kanban)

Kim jesteśmy?

Witaj w świecie GFT!

Cześć! Jesteśmy GFT Poland. Zwinnie konsultujemy, tworzymy i wdrażamy rozwiązania IT dla największych na świecie banków, firm z branży ubezpieczeń i przemysłu. Doradzamy im jak przejść proces transformacji cyfrowej.

Nasz #teamGFT to zespoły utalentowanych specjalistów, którzy każdego dnia wspierają się w drodze do sukcesu. Jest nas już ponad 1200 osób. Gramy do jednej bramki, dlatego lubimy się poznawać, rozmawiać na wszystkie tematy i, przede wszystkim, świetnie się bawić podczas integracji.

Mamy siedziby w Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Krakowie, ale stawiamy na elastyczność - część naszego zespołu pracuje w pełni zdalnie.

Do naszych ambitnych i różnorodnych technologicznie projektów zatrudniamy doświadczonych specjalistów o kompetencjach i specjalizacjach z zakresu Architecture, Business Consulting, Data, DevOps, Project Development, Project Governance, Testing, UX, AI, BigData, Blockchain, Cloud, Virtual Banking.

Osiągamy świetne wyniki dzięki dogłębnej wiedzy technologicznej i silnym partnerstwom: Google Cloud, Microsoft Azure, AWS. Łączymy doradztwo, kreatywność i znajomość technologii z innowacją i specjalistyczną wiedzą z dziedziny finansów. Tacy jesteśmy! Sprawdź nas.

Ponad 1200 osób w Polsce

+30 lat doświadczenia rynkowego

Ponad 80 otwartych projektów

60% #teamGFT to eksperci na poziomie seniora

Warszawa, Łódź, Poznań, Kraków, remote

Poznaj naszą kulturę

Pobierz Culture Book

Jak wygląda proces?

Phone interview
Technical interview
Feedback

Dołącz do GFT!

Spełnij swoje sny na Javie! 😉

* — pole wymagane

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest GFT Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kilińskiego 66, 90-354 Łódź. Więcej informacji można uzyskać na stronie https://zgody.workate.pl/gft lub kontaktując się z inspektorem ochrony danych: dataprotection.poland@gft.com.

Naciśnięcie przycisku KOLEJNY KROK traktujemy jako wyrażenie zgody na udział w rekrutacji i wykorzystanie przez nas w tym celu danych osobowych podanych w CV, w tym danych, których zakres wykracza poza wskazany w klauzuli RODO.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w przyszłych rekrutacjach, zaznacz poniższy checkbox: