Logo - Accenture

Staże i praktyki w obszarze nowych technologii

Jedno miejsce | Wiele możliwości | Wykorzystaj je w praktyce

Praca zdalna
Płatne praktyki
Intensywny rozwój
Rekrutacja online
Mentoring

Jedna aplikacja - wiele możliwości

Weź udział w rekrutacji na program staży i praktyk w Accenture, a wrócimy do Ciebie z ofertą dopasowaną do Twoich umiejętności!
Nie trać czasu i zwiększ swoje szanse na zdobycie pracy, która pozwoli Ci się rozwinąć.

Jesteś gotowy/-wa, aby przenieść swoją karierę na wyższy poziom?

Ścieżki rozwoju

Nowoczesność i branżowa intuicja elitarnego zespołu. To wszystko w połączeniu z ekspercką wiedzą i bezcennym doświadczeniem w tematyce nowych technologii pozwala nam rozwijać systemy, usługi, bazy danych i aplikacje dla rynkowych gigantów – a przez to wykonać milowy krok w kierunku nowoczesności. Postaw go wspólnie z nami.
Poznaj wpływ automatyzacji i analityki na proces wdrażania informacji. Pracuj wśród międzynarodowych specjalistów i wspólnie z nimi wykorzystuj teorię oraz praktykę nowych danych do rozwoju transformacji cyfrowej. Dołącz do zespołu ludzi, dzięki którym wirtualny świat pędzi do przodu.
Wykorzystując najnowsze i najbardziej błyskotliwe rozwiązania technologiczne w obszarze cyberbezpieczeństwa, pomagamy naszym klientom wprowadzać nowe strategie wykrywania zagrożeń i obrony tożsamości cyfrowej. Uwolnij swój cyberpotencjał i pamiętaj - przezorny zawsze ubezpieczony. Zwłaszcza w sieci.

Twoje zadania

Będziesz wsparciem analitycznym nie tylko dla klienta, ale również dla zespołu programistycznego.
Poznasz techniki oraz standardy pracy programistów naszej firmy, aby skutecznie koordynować działania oraz zapewniać najwyższej klasy rozwiązania.
W Accenture prowadzimy projekty dla największych firm z całego świata. Twoje szczegółowe obowiązki będą zależne od ich charakteru i celów stawianych nam przez klientów. Mogą to być: prace programistyczne (kodowanie, testy jednostkowe, dokumentacja techniczna), przygotowywanie raportów i dokumentacji bazujących na zapytaniach języków programowania, a także wsparcie budowy systemów informatycznych (np. analiza i projektowanie procesów).

Dlaczego warto?

Zostaniesz szybko i skutecznie przeprowadzony/a przez proces rekrutacji. Wszystko po to, abyśmy czym prędzej mogli zacząć współpracę. W odpowiednim starcie kariery pomogą szkolenia e-learningowe, dzięki którym Twoja codzienna praca stanie się łatwiejsza, a rozwój w nowych obszarach jeszcze bardziej intensywny.
Nie możesz zdecydować się na konkretną ofertę? Razem z naszymi rekruterami ustalisz stanowisko idealnie dopasowane do Twojego profilu. Wyślij jedną aplikację i weź udział w wielu rekrutacjach jednocześnie!
Accenture to miejsce, w którym stawiamy na Twój rozwój. Otrzymasz opiekę Mentora, który pomoże wybrać odpowiednie certyfikaty oraz doradzi, jak osiągnąć zamierzone cele. Nie ma nic lepszego od wsparcia starszych kolegów i koleżanek.
Twój czas pracy dopasujemy do zajęć na uczelni. Rozwój zawodowy powinien iść w parze z obowiązkami na studiach.
Zaprosimy Cię na okres minimum 3 miesięcy płatnego stażu/praktyk, podczas których swoje obowiązki możesz wykonywać w pełni zdalnie, z dowolnego miejsca w Polsce!
Docelowo szukamy osób, które po okresie stażowym zostaną w Accenture na stałe.

Jak wygląda proces?

Aplikacja i przesłanie CV
Testy SHL
Rozmowa z Rekruterem
Rozmowa z członkiem zespołu do którego aplikujesz
Przedstawienie oferty
Witamy w Accenture!

Aplikuj, jeśli

Jesteś na III-V roku studiów, bardzo dobrze odnajdujesz się w nowych technologiach, a Twoją pasją jest praca w obszarze technologii IT? Trafiłeś we właściwe miejsce :)
Język ten będziesz wykorzystywać w codziennej komunikacji z zespołem i potrzebować do tworzenia oraz analizy prowadzonych projektów, prezentacji wyników czy kontaktu z klientami.
Twoja dyspozycyjność to minimum 25 godzin w tygodniu.
Język SQL wykorzystasz w codziennej pracy, dlatego jego znajomość jest niezbędna.
Jeśli dodatkowo odnajdujesz się w Java, Python, C# lub innych językach programowania – pozwoli to nam złożyć Ci ofertę na pracę w bardziej specjalistycznej dziedzinie!

Poznaj Accenture

Jesteśmy ekspertami realizującymi projekty, których nikt nie jest w stanie zrobić albo nie jest w stanie zrobić równie dobrze jak my. W Accenture odpowiadamy na prawdziwe wyzwania stojące przed naszymi klientami dzięki innowacji, najnowocześniejszej technologii i dogłębnej znajomości rynku. Działamy w 4 obszarach – Strategy & Consulting, Technology, Interactive oraz Operations. Dzięki temu, nawet najbardziej wymagający klient podniesie efektywność i jakość swoich działań. Naszą największą satysfakcją jest widzieć dookoła rozwiązania Accenture, które napędzają nowoczesny biznes. Nowoczesność to nie jest temat jutra – my ją już dziś wdrażamy w życie.

Dołączając do nas, uczysz się nowych rzeczy i sprawdzasz je w działaniu razem z doświadczonymi mentorami. Już od pierwszego dnia doświadczasz czegoś nowego. Tu zdobywasz wiedzę i umiejętności, które zostaną z Tobą na lata. Twoja kariera staje się gotowa na wszystkie zmiany rynku – przecież to Ty, razem z nami, już dziś tworzysz jutro biznesu.

Dołącz do Accenture

* — pole wymagane

Oświadczam, że zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez Higher Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-079) przy ul. Krakowskie Przedmieście 79/300. Jestem świadomy, że dane będą wykorzystywane do celów rekrutacji organizowanych lub prowadzonych przez Higher. Dane mogą być przekazywane Accenture Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-121) przy ul. Siennej 39 lub innego podmiotu grupy Accenture, a także na ich przekazywanie do państw trzecich w ramach grupy Accenture w związku ze współpracą w zakresie rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do danych oraz ich poprawiania.