Logo - Accenture

Praktykant biznesowy/Salesforce

Prowadź Wdrożenia dla Największych Firm Świata!

Praca zdalna
Płatne praktyki
Intensywny rozwój
Rekrutacja online
Mentoring

Poznaj Salesforce

Największy i najszybciej rozwijający się system CRM (Customer Relationship Management) na świecie.

Salesforce to rozwiązanie chmurowe, które dzięki swojej modułowej budowie, wspiera przeróżne obszary nowoczesnego biznesu: sprzedaż, analitykę, marketing, wykorzystując jednocześnie sztuczną inteligencję. Technologia Salesforce pozwala realnie usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstw.

Rozwiązania Salesforce są wśród nas, kiedy wchodzisz do swojego osiedlowego sklepu, logujesz się do banku, czy zamawiasz bilet lotniczy, istnieje ogromna szansa, że korzystasz z Salesforce’a wdrożonego przez zespół Accenture.

Oczekiwania

Języki te będziesz wykorzystywać w codziennej komunikacji z zespołem. Znajomość angielskiego na poziomie min. B2 i umiejętność posługiwanie się językiem polskim pozwoli Ci na kontakt z klientami i tworzenie dokumentacji z prowadzonych projektów.
Masz już pierwsze doświadczenia w pracy projektowej i/lub pracy z systemami informatycznymi (zwłaszcza systemami CRM).
Chciałabyś/chciałbyś zdobyć doświadczenie z technologią Salesforce – konfiguracja, tworzenie nowych funkcjonalności bez programowania [clicks not code], administracja oraz w przyszłości objąć rolę Consultanta Salesforce.
Twoja dyspozycyjność to minimum 30 godzin w tygodniu.
Jesteś osobą komunikatywną, która lubi współpracować z innymi. Cechuje Cię staranność i kreatywność.
Posiadasz aktywny status studenta.

Szczegóły oferty

Elastyczny czas pracy
Jasna ścieżka kariery
Wewnętrzna baza wiedzy i najlepszych praktyk
Międzynarodowe środowisko pracy
Dostęp do certyfikatów branżowych
Praca minimum 30h/tyg
Możliwość pracy po zakończeniu praktyk
Przyjazna atmosfera pracy
Realizacja projektów dla największych firm w świecie
Kultura równości i różnorodności

Dlaczego warto?

Dzięki pracy w Accenture zyskasz możliwość pracy przy największych międzynarodowych projektach dla firm z listy Global Fortune 500.
Umożliwiamy zdobywanie certyfikacji Salesforce oraz prowadzimy wewnętrzne szkolenia, które ułatwią Ci codzienną pracę.
Wyzwania, które na Ciebie czekają w różnych obszarach, pomogą Ci rozwinąć się w upragnionym kierunku i zagwarantują przełom w karierze.
Dołączysz do grupy entuzjastów nowych technologii. Praca w tak stymulującym otoczeniu sprawia, że rozwijasz się szybciej niż reszta świata. Staniesz się częścią zgranego i otwartego zespołu profesjonalistów, w którym spotkasz nie jednego pasjonata tej technologii.
Dołączając do Accenture, stajesz się częścią największego partnera Salesforce na świecie.
Dołączysz do nas na okres minimum 3 miesięcy, po których z pewnością porozmawiamy o przedłużeniu umowy. Ścieżkę Twojej kariery omówimy indywidualnie i propozycje dopasujemy do Twoich potrzeb oraz postępów w zdobywaniu nowych umiejętności.

Zadania

Będziesz częścią zespołu dostarczającego złożone i innowacyjne systemy oparte na rozwiązaniach Cloud Computing (głównie oparte na chmurze Salesforce).
Wszystko zaczyna się od dokładnego zbadania problemu, z którym mierzy się klient. Zadajesz odpowiednie pytania, aby wyciągnąć wszystkie ukryte założenia i zrozumieć na co należy położyć największy nacisk.
Na podstawie swojej wiedzy i doświadczeń z technologią Salesforce wybierasz najlepsze podejście do stojącego przed Tobą wyzwania. Planujesz oraz konfigurujesz dostępne komponenty systemu, aby urzeczywistnić wspólną wizję.
Będziesz wsparciem analitycznym nie tylko dla klienta, ale również dla zespołu programistycznego.

Poznaj Accenture

Jesteśmy ekspertami realizującymi projekty, których nikt nie jest w stanie zrobić albo nie jest w stanie zrobić równie dobrze jak my. W Accenture odpowiadamy na prawdziwe wyzwania stojące przed naszymi klientami dzięki innowacji, najnowocześniejszej technologii i dogłębnej znajomości rynku. Działamy w 4 obszarach – Strategy & Consulting, Technology, Interactive oraz Operations. Dzięki temu, nawet najbardziej wymagający klient podniesie efektywność i jakość swoich działań. Naszą największą satysfakcją jest widzieć dookoła rozwiązania Accenture, które napędzają nowoczesny biznes. Nowoczesność to nie jest temat jutra – my ją już dziś wdrażamy w życie.

Dołączając do nas, uczysz się nowych rzeczy i sprawdzasz je w działaniu razem z doświadczonymi mentorami. Już od pierwszego dnia doświadczasz czegoś nowego. Tu zdobywasz wiedzę i umiejętności, które zostaną z Tobą na lata. Twoja kariera staje się gotowa na wszystkie zmiany rynku – przecież to Ty, razem z nami, już dziś tworzysz jutro biznesu.

Dołącz do Accenture

* — pole wymagane

Oświadczam, że zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez Higher Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-079) przy ul. Krakowskie Przedmieście 79/300. Jestem świadomy, że dane będą wykorzystywane do celów rekrutacji organizowanych lub prowadzonych przez Higher. Dane mogą być przekazywane Accenture Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-121) przy ul. Siennej 39 lub innego podmiotu grupy Accenture, a także na ich przekazywanie do państw trzecich w ramach grupy Accenture w związku ze współpracą w zakresie rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do danych oraz ich poprawiania.

Jak wygląda proces?

Aplikacja i przesłanie CV
Skierowanie wybranych kandydatów do testów analitycznych online
Rozmowa z działem rekrutacji
Rozmowa z członkiem zespołu do którego aplikujesz
Przedstawienie oferty
Witamy w Accenture!